Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Сила альтруїзму

Сила альтруїзму

Погляньмо навколо: скрізь, як капкани, на нас чекають матеріальні спокуси. Шокує, що рівень покупної спроможності для багатьох став єдиним видом щастя, наче іншого щастя в світі й не існує.

А причиною цього, як не крути, є якесь гіпнотичне бажання матеріальних благ. І кінця-краю, здається, цьому не буде... Це сумно, бо реальність – інша. Адже всі гроші на світі не заробиш і все на світі не купиш.

Проте корисно пам’ятати, що в житті існують і більш гармонійні шляхи досягнення щастя. Вони базуються на свідомій рівновазі між егоїзмом та альтруїзмом. Ніхто не каже, що це легко, але саме цей шлях приносить справжнє щастя! Давайте разом проаналізуємо: кого поважають та цінять більше: егоїстів чи альтруїстів? – Звичайно, що альтруїстів. Адже альтруїзм завжди був притаманний всім по-справжньому успішним особистостям. В той же час, нас завжди відштовхують ті, для кого головним принципом життя є «брати».

Альтруїсти скрізь і завжди бажані люди! З ними можна поділитися чимось важливим, на них можна завжди розраховувати та покластися, бо їх принцип – «віддавати». Таких людей більше люблять як колеги по роботі, так і друзі та близькі. Вони випромінюють внутрішнє тепло та доброту, вони завжди оточені друзями. В цьому і полягає та користь, яку ми отримаємо, навчившись віддавати. А кому потрібен такий собі лідер-егоїст в статусі боса, друга чи партнера? Хто з нас захоче дружити з тим, хто спить і мріє лише про свій власний успіх та достаток? – Ніхто.

Без сумніву, що альтруїзм людині завжди і всюди приносить прогнозоване щастя. Альтруїсти про це знають! Бо дійсно: «Всяка радість у цьому світі витікає з бажання щастя іншим! А всяке страждання у цьому світі бере початок в бажанні щастя лише собі»

Автор: Литвиненко Оксана
Компания: Имидж освита (все статьи компании)

Комментарии

Інесса Коломієць | 30.10.2009, 17:19
Сила альтруїзму – велика сила. Якщо поглянути на її витоки, доступною вона є далеко не всім людям, тому як належить вона до одного з вищих мотивів людини і можливість її задоволення можливе після задоволення базових мотивів, таких як жага до любові, задоволення безпеки та задоволення когнітивних мотивів.
Ваша правда, здорова особистість – це гармонійна особистість та збалансовані альтруїзм, егоїзм ті інші риси надають як результат успішну, задоволену людину, яка приносить щастя іншим.
Одне велике побажання – щоб в нашому суспільстві було більше людей, що можуть надати позитивний приклад, бо вся інформація, яку ми сприймаємо, так чи інакше має своє відображення в свідомості кожної окремої людини і суспільства взагалі. Нехай цей гарний вислів супроводжує нас в житті і надає поштовх для вдосконалення: «Всяка радість у цьому світі витікає з бажання щастя іншим! А всяке страждання у цьому світі бере початок в бажанні щастя лише собі».
Alex R. | 04.11.2009, 22:03
Инесса! Благодарю, что сумели высказать 99% моих мыслей. Действительно: все понимают, а делают наоборот... Тот же великий буддист Шантидэва в "Путь Бодхиссаттвы" говорил приблизительно так: "Хотя они (люди) жаждут счастья, но поступают с собой, хуже врагов. Они призерают нижестоящих, они конкурируют с себе равными и пресмыкаются перед вышестоящими. Когда же будет толк от этих людей!" Это он сказал еще в седьмом веке, будучи студентом "Налады", а ощущение, что о нас... Кстати, "Наланда" - это первый университет буддизма в Индии, основан еще в 5 веке. Насчитывал он больше 1000 профессоров и 10 000 студентов. Кроме всего, около 9 миллионов ценных книг. Люди изучали себя! Хорошие были времена!
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Совершенство, но не перфекционизм, Красноречие, тренинговая компания Елены Почуевой
Константин Галюк на конференции «Алгоритмы успеха», Makers game group, академия игры
Как выбрать репетитора?, TRN.ua
Чем «грозит» компании оптимизация бизнес-процессов?, Группа финансовых решений
ГИД рекрутера, Softengi training center
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».