Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Статьи

RSS
Поиск статей
запрос:
категория:
компания:

Професійні видання

подробнее о компании →
Професійні видання
Статьи 1-10 из 65
Працівники бухгалтерії, які впродовж робочого дня працюють за комп’ютерами, звернулись до керівництва підприємства з питанням доплати їм за таку роботу або надання додаткової відпустки
На підставі чого керівник має право задовольнити ці вимоги працівників?
Реорганізація підприємства: чи потрібно звільняти працівників у разі приєднання підприємства до іншого й заново приймати їх на роботу?
Звільняти працівників у зв’язку з реорганізацією підприємства не можна (окрім випадків скорочення), а до їх трудових книжок потрібно внести лише запис про реорганізацію (за аналогією із записом про перейменування підприємства).
Працівнику, за його бажанням, установлено неповний робочий тиждень з одним робочим днем — понеділком. У 2017 р. на понеділки переважно випадають вихідні (переноси святкових днів). Як бути в цьому випадку?
Оскільки в 2017 р. сім понеділків є неробочими у зв’язку із святами та перенесеннями вихідних.
Дійсність паспортів вже можна перевірити онлайн Державна міграційна служба України (далі — ДМС) днями презентувала новий інтернет-сервіс для перевірки достовірності паспортів: nd.dmsu.gov.ua
Новий сервіс дає змогу безкоштовно перевірити наявність паспорта громадянина України в базі даних Міністерства внутрішніх справ України, а також у базі даних ДМС, де здійснюється облік викрадених, недійсних або втрачених документів.
Де можна знайти кваліфікаційні характеристики до посад, зазначених у КП? Чи існує загальний перелік усіх випусків ДКХП?
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників (далі — ДКХП) — це систематизований за видами економічної діяльності відповідно до «Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010» збірник описів професій.
Міністерство соціальної політики уважно стежить за дотриманням трудового законодавства
Міністр соціальної політики заявив, що Мінсоцполітики постійно стежить за дотриманням норм законодавства у сфері праці, в тому числі щодо підвищення мінімальної зарплати до 3 200 грн.
На підприємстві є працівники, які працюють в режимі неповного робочого часу. Чи скорочується їм тривалість роботи напередодні святкових днів?
На думку автора, відповідь на це питання має базуватися на нормах двох статей КЗпП, а саме, ст.53 «Тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів» та ст.56 «Неповний робочий час».
Працівника, з його слів, призвали для проходження військової служби. Документів він ще не надав. Які документи слід від нього витребувати для збереження за ним місця роботи, посади та середнього заробітку?
Відповідно до роз’яснень, наданих Міністерством оборони України в листі від 21.08.2014 р.
Строки подання антикорупційних е-декларацій подовжено до 1 травня
Для осіб, які вперше подають щорічну декларацію відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 р. № 1700-VII (далі — Закон № 1700), строк подання такої декларації продовжено до 1 травня 2017 року.
Працівник протягом певного періоду до працевлаштування перебував на обліку в центрі зайнятості. Він захворів і надав листок непрацездатності для оплати тимчасової непрацездатності. Оскільки він працює лише місяць, його попросили надати довідку за ф. ОК-7
Чи зараховується до страхового стажу для оплати листка непрацездатності час перебування на обліку в центрі зайнятості?
Страницы:
1 2 3 4 5 6 7
следующая →
Партнеры сайта
3 тренинга, 25 тренеров, 212 новостей, 18 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».