Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Статьи

RSS
Поиск статей
запрос:
категория:
компания:

Професійні видання

подробнее о компании →
Професійні видання
Статьи 1-10 из 47
Яку позначку в розділі «Категорія особи» повідомлення про прийняття працівника на роботу потрібно ставити в разі працевлаштування внутрішнього сумісника, трудова книжка якого перебуває на підприємстві?
Частина третя статті 23 КЗпП зобов’язує роботодавців повідомляти про прийнятих працівників центральний орган виконавчої влади, яким є Державна фіскальна служба України (далі — ДФСУ).
Скорочувати професійну назву робіт, наведену в Класифікаторі професій не можна
Порада надана на прикладі прийняття особи на роботу слюсарем, проте в Класифікаторі професій (далі — КП) немає назви просто «Слюсар» (усі професійні назви робіт слюсарів наведені з уточнюючими словами).
Як провести скорочення штату, якщо всі посади, які скорочуватимуться, суміщувані працівниками підприємства?
Розірвання трудових договорів з ініціативи роботодавця може відбуватися в разі змін в організації виробництва і праці, в т. ч.
Запровадження на підприємстві режиму неповного робочого часу
Встановлення на підприємстві режиму неповного робочого часу — це зміна істотних умов праці.
Як у звітності з ЄСВ відобразити відомості про особу, якщо акт підписано в наступному місяці після оформлення з цією особою договору ЦПХ
Відповідно до п. 2 Закону про ЄСВ для осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги),строк виконання яких перевищує календарний місяць.
Повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу за внутрішнім сумісництвом
Сумісництво — це виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина.
Чи потрібно повідомляти податковий орган у разі переведення працівника з посади за сумісництвом на основне місце роботи на одному й тому ж підприємстві?
Деякі юристи вважають, що норми чинного законодавства ніби-то дають право на переведення з основного місця роботи на місце роботи за сумісництвом і навпаки.
Щодо оформлення доставки працівників підприємства на роботу
Відповідно до ст.9-1 КЗпП підприємство в межах своїх повноважень та за рахунок власних коштів може встановлювати додаткові порівняно із законодавством трудові та соціально-побутові пільги для своїх працівників.
Домовленість між роботодавцями про переведення працівника може бути оформлена різними способами
Найпоширенішою є практика написання листів-клопотань, в яких керівник підприємства, що бажає працевлаштувати працівника за переведенням, звертається до його теперішнього роботодавця з проханням звільнити працівника за п.5 ст. 36 КЗпП.
Внесено зміни до порядку видачі дозволу на застосування праці іноземців
Днями Уряд вніс зміни до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 р. № 437.
Страницы:
1 2 3 4 5
следующая →
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».