Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Власнику про фінанси – нова програма kmbs

27.05.2013
Власнику про фінанси – нова програма kmbs

Програма "Власнику про фінанси: про що необхідно спитати Вашого фінансового директора" в kmbs 7-8 червня 2013 року (1 модуль, на 2 дні)

Програму розроблено спеціально під цільову аудиторію - власників та генеральних директорів. Вона допоможе розібратися із функціонуванням фінансової системи в компанії, ефективно здійснювати бюджетування та проводити моніторинг фінансового стану компанії, оперувати основними показниками фінансової звітності, та розробляти гнучку стратегію управління фінансами підприємства саме з позиції власника чи генерального директора.

В рамках програми програми учасники дізнаються:

  • В якій конфігурації треба побудувати фінансову систему так, щоб вона в режимі реального часу і реальних цінностей інформувала керівника про стан бізнесу, не змушуючи його заглиблюватися в дрібниці.
  • Як налаштувати фінансову систему так, щоб вона своєчасно і з максимальною достовірністю сигналізувала керівнику про збої чи втрати ефективності.
  • Як зробити фінансову систему максимально дружньою до власника, надаючи йому прості і зручні в користуванні інтерфейси.

Вартість програми становить 6 000 грн.

З питань реєстрації на програму, звертайтеся до координатора фінансових програм в kmbs - Тетяни Домашевської (098) 591-11-93, (044) 490-66-35, finance@kmbs.com.ua.

Автор: Савчук Володимир
Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Новая программа от Радислава Ганадапаса "Эмоциональный интеллект начинает и выигрывает", 29.03.2017, Национальный, бизнес-центр
11-12 квітня "Земельні відносини в 2017 році. Оренда землі. Нові закони. Плата за землю", 29.03.2017, Национальный, бизнес-центр
04-05 апреля приглашаем на тренинг "Управленческие навыки руководителя", 29.03.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Управленческие поединки, 29.03.2017, Клуб профессиональных переговорщиков
03-04 апреля тренинг "Построение системы кадрового делопроизводства в компании. Основные правила для успешной работы", 29.03.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».