Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

kmbs продовжує навчати майбутніх лідерів ДТЕК

27.06.2013
kmbs продовжує навчати майбутніх лідерів ДТЕК

kmbs продовжує співпрацю з ДТЕК, найбільшою приватною енергетичною компанією України, по навчанню її управлінців та спеціалістів в Академії ДТЕК.

Академія ДТЕК - корпоративний університет, задачею якого є виховання лідерського потенціалу в команії. В університеті діє чотири освітніх програми: «Наступник» - курс для кадрового резерву, «Інтегратор» - для потенційних директорів інтегровних підприємств ДТЕК, «Енергія Знань» - MBA для менеджерів середньої ланки, та «Енергія Лідера» - для топ-менеджерів.

Академія ДТЕК має два основних інтелектуальних провайдери. В Україні - це Києво-Могилянська Бізнес Школа, у світі - до 2012 року була Лондонська бізнес-школа (London business school),  з 2013 року - бізнес-школа INSEADКорпоративна програма “Енергія занань” - корпоративний MBA, створений Києво-Могилянською Бізнес Школою спеціально для ДТЕК, націлений на розкриття управлінського потенціалу, підготовку професіоналів, готових будувати та розвивати динамічні компанії. Викладацький склад - професори kmbs, директори ДТЕК та запрошені іноземні лектори. Програма складається з шести модулів: економічне та промислове середовище, бізнес-стратегії, фінансовий аналіз та фінансовий менеджмент, маркетинг, операційний менеджмент, організаційне управління. На сьогодні, спільно з kmbs, Академія випустила шість груп, загальною кількістю  300 осіб. У червні цього року почали навчання ще три групи кількістю, приблизно, 200 учасників. Ми раді стати частиною історії розвитку лідерів, які змінюють країну на краще.

*ДТЕК - енергетичний підрозділ System Capital Management, найбільшої бізнес-групи України, який є вертикальною інтеграцією підприємств, що створюють виробничий ланцюжок від видобутку та збагачення вугілля до генерації та дистрибуції електроенергії. Підприємства ДТЕК і Корпоративний центр, на яких працюють близько 147 тис. осіб, знаходяться в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях, Криму, м. Київ та Ростовській області Росії. ДТЕК — найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
До конца зимней акции «Новогодний бонус» осталось всего 5 дней!, 23.01.2017, TRN.ua
20 февраля "Организация работы команды: постановка задач, делегирование и контроль". Узнайте все действующие технологии управленческого менеджмента!, 23.01.2017, Технологии роста
"Бизнес-процессы: моделирование, оптимизация, внедрение" - 4-5 февраля. Не пропустите!, 23.01.2017, Технологии роста
Развитие без исполнения желаний - невозможно!, 22.01.2017, Астрохаус, ваш астропсихолог
В феврале - обучающий модуль «Технология значительного увеличения продаж продукции с одновременным увеличением эффективности предприятия». Планируйте участие!, 22.01.2017, Технологии роста
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».