Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Програма ризик сертифікації GARP - найкраща інвестиція банків у період кризи

02.02.2015
Програма ризик сертифікації GARP - найкраща інвестиція банків у період кризи

Сьогодні дуже важливо підвищувати свою кваліфікацію банківським співробітникам, так як це допоможемо поліпшити діяльність банку в період кризи. Міжнародна сертифікаці GARP як ніколи є необхідною інвестицією в освіту для банківських співробітників.

Нестабільна економічна і політична ситуація негативно вплинули на розвиток фінансової та банківської системи України. Багато банків не змогли ефективно управляти ризиками і впоратися з кризою. Сучасний етап розвитку фінансової системи України висуває проблему управління ризиками в число найбільш пріоритетних. Нові виклики і реалії у фінансовій сфері вимагають від професіоналів нових знань, свіжих ідей і високого рівня компетентності.

Сьогодні як ніколи важливо підвищувати свою кваліфікацію банківським співробітникам, так як це допоможемо поліпшити діяльність банку в період кризи. Більшість керівників ігнорує актуальність навчання, хоча інтелектуальний капітал і людські ресурси завжди будуть рушійною силою розвитку бізнесу. У свою чергу, професіоналів, які присвячують свій час саморозвитку і отримують міжнародні сертифікати, все більш затребувані на ринку праці і мають більше переваг. Тому не варто забувати про те, що успішна кар'єра залежить також і від визнання Ваших знань міжнародним дипломом.

Якщо Ви фахівець, який мріє реалізувати себе в житті і стати одним з провідних експертів в галузі управління ризиками, то в даний момент міжнародна програма Ризик сертифікації для банків (GARP) як ніколи є актуальною і необхідною інвестицією в освіті для Вас. Основною перевагою програми є досвід міжнародних експертів в управлінні ризиками. Програма Ризик Сертифікації GARP заснована на загальновизнаних концепціях управління фінансовими ризиками та міжнародних стандартах фінансового регулювання. Фахівці, які успішно склали іспит, отримують міжнародний Сертифікат, який визнаний у всьому світі і є підтвердженням високого професіоналізму та компетентності.

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» є єдиним провайдером Міжнародної Ризик сертифікації GARP в Україні. Ми запрошуємо Вас пройти курс навчання за даною програмою, метою якої є поліпшити Ваші знання і розуміння процесів управління ризиками. Навчання відбудеться 27-28 лютого в місті Київ. Поспішайте зареєструватися! Ми чекаємо Вас в наших аудиторіях.

Більш детально з програмою Ризик сертифікації GARP можна ознайомитися на сайті або зателефонувавши 461 97 27.

Компания: Nikland, International Business School (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Клинические и терапевтические аспекты депрессии, 27.07.17, 22.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Приглашаю Вас на лекцию о классической школе работы с МАК!, 22.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Бережливый (LEAN) менеджмент и Kaizen на доступном языке, 21.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Управляйте финансами компании эффективно!, 21.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Учимся работать с метафорическими картами, согласно этике и с наибольшей эффективностью!, 21.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».