Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Управлінський облік - формула для розвитку бізнесу. Навчання стартує 14 березня

04.03.2015

Останнім часом управлінський облік грає важливу роль в діяльності компанії, допомагаючи керівництву приймати правильні рішення та збільшувати прибуток мінімізуючи доходи.

Власники бізнесу та керівництво компаній при прийнятті управлінських рішень все частіше враховують актуальну інформацію, яка надає їм повноцінну картину, що відбувається з їх бізнесом. Саме управлінський облік є тим важливим інструментом, що забезпечує підприємство ключовою управлінською інформацією.

Більшість практиків вважає, що система управлінського обліку є незамінною та ефективною, оскільки вона дозволяє полегшити процес прийняття рішень для досягнення цілей компанії з найменшими витратами. На жаль, сьогодні не всі керівники використовують в своїй діяльності  результати управлінського обліку. Саме тому пропонуємо Вам розглянути причини, чому сьогодні кожному підприємцю важливо ефективно використовувати цей практичний інструмент.

Зменшення витрат. Варто зазначити, що метою управлінського обліку є мінімізація витрат на виробництво продукції. В даному випадку управлінський облік виступає частиною системи контролінгу та визначає обґрунтовану величину витрат в усіх структурних підрозділах підприємства. Таким чином всі управлінські рішення щодо ефективного використання ресурсів взаємопов'язані та впливають на кінцеві результати підприємства. Управлінський облік також може бути корисним для проведення аналізу економічних ресурсів, необхідних для виробництва товарів або послуг.

Бізнес рішення. Управлінський облік удосконалює сам процес прийняття рішень, оскільки виконує ряд важливих функцій: планування, обліку, контролю та аналізу. Результатом такого поєднання є система інформаційного забезпечення керівництва та власників для прийняття управлінських рішень. Дану управлінську інформацію зазвичай  підприємці та менеджери використовують як інструмент в процесі прийняття найбільш ефективних рішень.

Збільшення прибутку. Використання певних методів управлінського аналізу дозволяє формувати управлінські рішення про можливість зміни прибутку за рахунок товарообігу, ціни на товар, витрат обігу, та витрат, що пов'язані з використанням трудових ресурсів. Таким чином, оперуючи найбільш актуальною інформацією про сучасний стан на підприємстві, кожен керівник має можливість вплинути на майбутні доходи бізнесу та покращити ситуацію загалом.

Можна перераховувати багато переваг та причин вдосконалення управлінського обліку в компанії. Проте усвідомлення потреби та бажання запровадити управлінський облік ще недостатньо для здійснення цього наміру. Сьогодні неймовірно важливо бути справжнім спеціалістом, оскільки конкуренція та нестабільна ситуація в країні не дозволяють Вам зробити помилку. Якщо Ви бажаєте стати саме таким професіоналом, Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» запрошує Вас стати слухачем Міжнародної Сертифікаційної програми «Управлінський облік (IAB)».

Навчання стартує 14 березня в Міжнародній бізнес школі «NIKLAND». Стандарти програми «Управлінський облік (IAB)» визнані в багатьох країнах світу як корисний інструмент для представлення достовірної інформації про фінансову діяльність організації її власникам, інвесторам і клієнтам. Сертифікат IAB свідчить про високий професіоналізм та компетентність його володарів, а також сприяє кар'єрі. Більш детально з програмою можна ознайомитися на сайті.

Компания: Nikland, International Business School (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Практик Эннеаграммы ICTА, 22.09.2017, EnneaLife.UA
Презентация метода Эннеаграммы, 22.09.2017, EnneaLife.UA
Новый набор в школу тренеров СПТ, 22.09.2017, КАППП (Киевская ассоциация практикующих психологов и психотерапевтов)
Как сделать Финансовый анализ и прогноз уровня эффективности компании?, 22.09.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Стратегический менеджмент, 22.09.2017, IDM-проект
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».