Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Старт програми "Європейська бізнес інтеграція" 21 травня!

06.05.2015

21-24 травня кращі експерти, які мають пряме відношення до процесів євроінтеграції, на власному прикладі розкриють основні технології для інтеграції Вашого бізнесу в Європу.

Сьогодні український бізнес адаптується і вибудовує взаємодію з європейськими партнерами, пропонуючи власні товари та послуги на ринку Європейського союзу. Перед нашими підприємцями відкривається новий океан споживачів, а головним завданням стає розвиток своїх конкурентних переваг в нових країнах.

Якщо Ви впевнені, що Ваші товари або послуги можуть стати успішними серед споживачів європейських країн, але не знаєте, з чого почати - запрошуємо Вас на чотириденну програму «Європейська бізнес інтеграція». Основною метою програми є формування у слухачів комплексного розуміння побудови ефективної бізнес стратегії, враховуючи європейські та міжнародні норми бізнесу.

21-24 травня кращі експерти, які мають пряме відношення до процесів євроінтеграції, на власному прикладі розкриють основні технології для інтеграції Вашого бізнесу в Європу. Основні теми програми:

  1. Умови експорту в ЄС. Основні митні правила і процедури.
  2. Стандартизація та сертифікація товарів і послуг. ISO.
  3. Інтелектуальна власність в розрізі Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
  4. Правові аспекти європейського підприємництва.
  5. Зовнішньоекономічні податкові стратегії.
  6. Практичний семінар «Євроінтеграція бізнесу в Польщу нові можливості та перспективи».


Якщо Ви хочете гідно представити свою компанію в Європі та стати учасником великого бізнесу, поспішайте взяти участь в нашій програмі «Європейська бізнес інтеграція», яка стартує 21 травня. Більш детально можна дізнатися про програму на нашому сайті або зателефонувавши за телефоном 461-97-27.

Компания: Nikland, International Business School (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
5 августа вступительное собеседование на Европейское Компьютерное Образование, 24.07.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Открытый урок «Как создать свой популярный YouTube канал и стать ютубером» 5 августа 10:00!, 24.07.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
С 26 августа старт курса "Бухгалтерский и налоговый учет операций ВЭД", 24.07.2017, Golden Staff, центр бизнес-обучения
Не упусти шанс стать продавцом на миллион! Скидки на тренинг 28-29 июля!, 24.07.2017, Golden Staff, центр бизнес-обучения
Формируется запись на индивидуальные тренинги "Перспектива" в сентябре!, 24.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».