Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Підготуватися до сертифікації на ступінь PMP відтепер можна у Львові!

20.05.2015
Підготуватися  до сертифікації на ступінь PMP відтепер можна у Львові!

Триває Всеукраїнська програма підготовки прожект-менеджерів до сертифікації на ступінь PMP.

Компанія Спайдер Україна, що проводить навчання по всій території України та має статус G.R.E.P. PMI та Корпоративний університет Елекс, який завоював репутацію провайдера якісних освітніх послуг у сфері IT, проводять спільний курс, який проходитиме у Львові.

Курс включає в себе повну комплексну підготовку та супровід для отримання міжнародного сертифікату PMP з гарантією. Эфективність навчання підтверджена! З початку 2014 року 99% учасників, які пройшли підготовку від Спайдер Україна та зважилися на іспит, стали PMP.

Під час навчання учасники опрацюють стандарт PMBOK Guide, оволодіють навиками вирішення екзаменаційних питань з більш ніж 600 питань, а також зможуть максимально якісно підготуватися до складання іспиту.

Не зволікайте, адже сертифікат PMP – це не лише пропуск у світову спільноту професіоналів з проектного менеджменту, а й збільшення власної цінності як спеціаліста в середньому у 1,7 рази!

!!! Додатковий бонус для всіх учасників – доступ до PMP EXAM TEST-DRIVE – симулятору іспиту на ступінь PMP. Тест автоматично обирає 200 питань, які необхідно вирішити за 240 хвилин. Умови тренування абсолютно ідентичні іспиту.

Курс є стартовим проектом компаній, незабаром з’явиться графік спільних відкритих практикумів.

Детальна інформація та реєстрація

 

Довідка:

Технології Управління Спайдер Україні – G.R.E.P. PMI (Global Registered Education Provider Project Management Institute), лідер спільноти проектних менеджерів. Ми будуємо відносини з клієнтами на принципах відкритого партнерства та розкриваємо можливості бізнесу наших клієнтів, використовуючи найбільш ефективні сучасні технології. Різноманітність форматів допомагає досягнути максимальних бізнес-результатів нашим партнерам.

Сайт компанії: www.spiderproject.com.ua

 

ELEKS – українська інноваційна компанія із більш ніж двадцятирічним досвідом впровадження сучасних високотехнологічних рішень для клієнтів з усього світу. Заснована у 1991 році, зі штаб-квартирою у Львові, ця глобальна компанія об’єднує понад 800 фахівців, які працюють у напрямках R&D, Mobile, Front End, Java та ін. Офіси ELEKS знаходяться також в Івано-Франківську, Тернополі, Кременчуці, Києві, а бізнес-представництва - у Лондоні (Великобританія), Нью-Йорку та Гендерсоні (США).

Сайт компанії: eleks.com

Автор: Самойлова Любовь
Компания: Технологии управления Спайдер Украина (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Приглашаю вас в четверг на практический семинар по работе с депрессией, 25.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Практикум последовательной реализации системы 5S «5 шагов от хаоса к системному порядку», 25.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Финансовый менеджмент для успешных финансовых руководителей, 25.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Приглашаем на вебинар "Убедительное резюме", 25.07.2017, Студия карьерного развития
30.09-01.10 - тренинг "Agile для системных компаний – теория и практика внедрения", 25.07.2017, Golden Staff, центр бизнес-обучения
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».