11 лет Work.ua Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Спрощено порядок призначення субсидії, якщо хтось із членів родини фактично не проживає в житлі

01.10.2015

23 вересня 2015 року Урядом ухвалено рішення щодо подальшого спрощення та вдосконалення порядку призначення субсидій населенню. Про це інформує Урядовий портал.

1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату послуг ЖКГ на особу, що звертається по субсидію. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житлі осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг.

Орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків — лише на підставі договору оренди.

Дотепер орендарі не можуть оформити особові рахунки на себе, бо власники житла не дають відповідної згоди, що унеможливлювало призначення субсидій, зокрема, внутрішнім переселенцям.

2. Визначено вичерпний перелік документів, які враховуються комісією при ухваленні рішення про призначення субсидії з урахуванням лише осіб, що фактично проживають у помешканні. Скасовано необхідність обстеження домогосподарства за наявності одного з таких документів. Тобто віднині не беруться до уваги особи, які зареєстровані, але фактично не проживають.

Окрім того, комісії надано право призначати субсидію на підставі кількості осіб, що фактично проживають, за відсутності документів, які підтверджують непроживання осіб із числа зареєстрованих. Таке рішення приймається після обстеження умов проживання родини.

Це нововведення дозволить отримати субсидію, приміром, пенсіонерці, із якою зареєстровані дорослі діти, котрі виїхали за кордон або не підтримують зв’язків із родиною.

3. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо в житловому будинку, розділеному на дві половини.

4. Надано змогу при призначенні субсидії дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям ураховувати кількість дітей, які фактично проживають, але не зареєстровані.

5. У разі розбіжності в даних про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за послуги, для розрахунку субсидії використовуються дані про склад зареєстрованих.

Зазначене нововведення істотно прискорить надання субсидій.

6. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії:

  • доходи учасників АТО;
  • доходи від роботи у виборчій комісії.
  •  

7. Якщо субсидія призначена рішенням комісії, то на наступний строк субсидія призначається на підставі того ж рішення, якщо в сім’ї не відбулося змін. Тобто питання не виноситься знову на комісію.

Компания: Profosvita (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Пакеты, которые необходимо обновить в дистрибутивах (состоянием на понедельник, 22 мая 2017 года), 23.05.2017, IT Education Center
III Международная Летняя школа психоанализа «Бессознательное психоаналитика», 23.05.2017, Международный институт глубинной психологии
31 мая проводится тренинг тренинг "Нематериальная мотивация как эффективный инструмент повышения результативности персонала", 23.05.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
28 мая приглашаем вас на тренинг "Лидерство по-женски: путь к успеху и гармонии", 23.05.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Коммуникационные потоки в организации, 23.05.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».