11 лет Work.ua Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Рекорд Громадської Школи Бізнесу – 180 бізнес-планів за місяць

26.10.2015

У Громадській Школі Бізнесу завершився етап бізнес-консультацій з учасниками програми «Міграція для загального блага». Проект, організований Клубом Ділових Людей за підтримки UKAID та Міжнародної організації з міграції.

У Громадській Школі Бізнесу завершився етап бізнес-консультацій з учасниками програми «Міграція для загального блага». Проект, організований Клубом Ділових Людей за підтримки UKAID та Міжнародної організації з міграції, спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів  у розвитку малого підприємництва на Львівщині.

З 1 по 21 жовтня у межах проекту тривав етап консультацій та підготовки бізнес-планів з експертами Громадської Школи Бізнесу.  За цей період  понад 180 учасників отримали фахові рекомендації щодо організації власного бізнесу.

«Кожному з учасників проекту ми надали окремого експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану або заявки на курси перекваліфікації. Менше, ніж за місяць ми виконали величезний обсяг роботи: допомогли у створенні низки нових успішних бізнесів, які займуть  місце у розвитку нашого суспільства», – зауважив директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

Через кілька днів учасники проекту захищатимуть бізнес-планита в результаті буде прийняте рішення про виділення грантів.

«Більшість учасників проекту усвідомлюють власні сили і намагаються вкладати час та ресурси в ту діяльність, якою звикли займатися раніше – швацтво, перукарство, випічка тощо, – відзначає ведучий експерт Громадської Школи Бізнесу, відомий львівський підприємець Володимир Худо. – Серед проблем, з якими до нас приходять учасники, найвагоміша – у незнанні переселенцями нашого менталітету. Втім, ми направляємо їх у правильне русло».

Серед проектів, які пропонують учасники, значну частку займають ті, що спрямовані на виробництво. Цей факт тішить експертів, адже саме виробництво, на їхню думку, здатне підняти економіку всієї країни.

 «Міграція для загального блага» – не перший проект, в якому Громадська Школа Бізнесу бере активну участь. Нагадаємо, нещодавно завершився проект бізнес-інкубатор для переселенців «Новий відлік», для 60-ти учасників якого Бізнес-Школа проводила інтенсивний бізнес-курс та допомогла створити ефективні моделі бізнесу. Окрім того, близько 150 підприємців завершили навчання в межах ексклюзивної коучингової програми MBSMakeBusinessSuccessful.

Громадська Школа Бізнесу спільно з Клубом Ділових Людей також надають гранти на участь у програмі МВА ExecutiveManagement. Грантами, сума яких покриває 50% вартості навчання, скористалися вже 40 учасників з 50 можливих. 


Компания: Громадська школа бізнесу (Business community school) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Не упусти возможность! Компания Gebs приглашает посетить тренинг «Коммерческий менеджмент», который проведет европейский эксперт Mauricio Vargas Tapias!, 22.05.2017, Global Education Business System
Скоро выходит пакет виртуализации VMware Horizon для Skype, 22.05.2017, IT Education Center
27-28 мая в Киеве состоялся семинар-практикум «Как повысить КПД руководителя», 22.05.2017, Альянс-М, центр развития
Продолжается набор на группу личностного роста в рамках Школы экзистенциального коучинга КАППП (установочная сессия 17-20 июня 2017 года), 22.05.2017, КАППП (Киевская ассоциация практикующих психологов и психотерапевтов)
29 мая в Киеве «Личная эффективность руководителя. Психология лидера. Самодиагностика личности и пути развития», 22.05.2017, Альянс-М, центр развития
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».