Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Alumni 2 Alumni conference

09.12.2015
Alumni 2 Alumni conference

28 листопада в одному місці зібралась рекордна кількість людей, яких об'єднує Києво-Могилянська бізнес-школа – відбулась друга щорічна конференція випускників Alumni to Alumni!

Оскільки одним з принципів kmbs є lifelong learning – “навчання протягом усього життя”, –  для представників спільноти взємодія зі школою не завершується отриманням МВА-диплому. Послідовно для випускників школа організовує міжнародні турипост-МВА-модулі, а наймасштабнішою подією є щорічна конференція випускників. Цьогорічна Alumni-конференція зібрала майже 400 учасників.

"Наші результати – у ваших результатах," – звернувся у вступному слові до випускників Олександр Саврук, декан kmbs. Саме тому A2A kmbs conference 2015 відбулась в форматі презентації проектів, які реалізують випускники школи. Продовженням знайомства з проектами стало їх обговорення за принципом “World cafe” – учасники об’єднувались навколо ініціатив, що їх зацікавили, та колективно шукали ідеї в їх розвиток.

"Uber" в сфері медецини, унікальний суперконденсатор на заміну батарей, меблевий кластер в Рівному, друге життя мультфільму про українських козаків, електромобілі в таксі, digital-уряд, прогресивний розвиток Миколаєва – такими були деякі з презентованих проектів. Всього було представлено понад 30 амбітних ініціатив, які розвивають випускники kmbs та партнери бізнес-школи. Деталі тут.

Своїми проектами змін поділилась і kmbs. Проведення Загальнонаціонального конкурсу кластерів з метою обрати і супроводжувати 20 пілотних проектів регіонального розвитку в Україні, а також запуск другої Школи мерів для новообраних міських голів - ближній горизонт діяльності Києво-Могилянської бізнес-школи.

Ще однією інновацією цьогорічної конференції було запровадження щорічної відзнаки "Випускник року". За проривний внесок у розвиток суспільства першим лауреатом став Олександр Стародубцев, керівник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі та один з творців системи електронних торгів ProZorro.

Старі друзі та нові знайомства, свіжі ідеї та інтеграція, запал та рефлексії - такою була атмосфера другої А2А-конференції. Віримо, що синергія спільноти kmbs, об’єднання зусиль та ідей допоможе нам змінювати суспільство, Україну, світ.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Клинические и терапевтические аспекты депрессии, 27.07.17, 22.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Приглашаю Вас на лекцию о классической школе работы с МАК!, 22.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Бережливый (LEAN) менеджмент и Kaizen на доступном языке, 21.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Управляйте финансами компании эффективно!, 21.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Учимся работать с метафорическими картами, согласно этике и с наибольшей эффективностью!, 21.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».