Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Alumni 2 Alumni conference

09.12.2015
Alumni 2 Alumni conference

28 листопада в одному місці зібралась рекордна кількість людей, яких об'єднує Києво-Могилянська бізнес-школа – відбулась друга щорічна конференція випускників Alumni to Alumni!

Оскільки одним з принципів kmbs є lifelong learning – “навчання протягом усього життя”, –  для представників спільноти взємодія зі школою не завершується отриманням МВА-диплому. Послідовно для випускників школа організовує міжнародні турипост-МВА-модулі, а наймасштабнішою подією є щорічна конференція випускників. Цьогорічна Alumni-конференція зібрала майже 400 учасників.

"Наші результати – у ваших результатах," – звернувся у вступному слові до випускників Олександр Саврук, декан kmbs. Саме тому A2A kmbs conference 2015 відбулась в форматі презентації проектів, які реалізують випускники школи. Продовженням знайомства з проектами стало їх обговорення за принципом “World cafe” – учасники об’єднувались навколо ініціатив, що їх зацікавили, та колективно шукали ідеї в їх розвиток.

"Uber" в сфері медецини, унікальний суперконденсатор на заміну батарей, меблевий кластер в Рівному, друге життя мультфільму про українських козаків, електромобілі в таксі, digital-уряд, прогресивний розвиток Миколаєва – такими були деякі з презентованих проектів. Всього було представлено понад 30 амбітних ініціатив, які розвивають випускники kmbs та партнери бізнес-школи. Деталі тут.

Своїми проектами змін поділилась і kmbs. Проведення Загальнонаціонального конкурсу кластерів з метою обрати і супроводжувати 20 пілотних проектів регіонального розвитку в Україні, а також запуск другої Школи мерів для новообраних міських голів - ближній горизонт діяльності Києво-Могилянської бізнес-школи.

Ще однією інновацією цьогорічної конференції було запровадження щорічної відзнаки "Випускник року". За проривний внесок у розвиток суспільства першим лауреатом став Олександр Стародубцев, керівник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі та один з творців системи електронних торгів ProZorro.

Старі друзі та нові знайомства, свіжі ідеї та інтеграція, запал та рефлексії - такою була атмосфера другої А2А-конференції. Віримо, що синергія спільноти kmbs, об’єднання зусиль та ідей допоможе нам змінювати суспільство, Україну, світ.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Бесплатное обучение по реферальной программе - принимайте участие!, 23.09.2017, Profit, учебный центр
Бесплатный вебинар "Что нужно знать, чтобы стать JAVA программистом", 23.09.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Курс «Разработчик мобильных приложений под Android» - начало занятий в октябре!, 23.09.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Практик Эннеаграммы ICTА, 22.09.2017, EnneaLife.UA
Презентация метода Эннеаграммы, 22.09.2017, EnneaLife.UA
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».