11 лет Work.ua Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Alumni 2 Alumni conference

09.12.2015
Alumni 2 Alumni conference

28 листопада в одному місці зібралась рекордна кількість людей, яких об'єднує Києво-Могилянська бізнес-школа – відбулась друга щорічна конференція випускників Alumni to Alumni!

Оскільки одним з принципів kmbs є lifelong learning – “навчання протягом усього життя”, –  для представників спільноти взємодія зі школою не завершується отриманням МВА-диплому. Послідовно для випускників школа організовує міжнародні турипост-МВА-модулі, а наймасштабнішою подією є щорічна конференція випускників. Цьогорічна Alumni-конференція зібрала майже 400 учасників.

"Наші результати – у ваших результатах," – звернувся у вступному слові до випускників Олександр Саврук, декан kmbs. Саме тому A2A kmbs conference 2015 відбулась в форматі презентації проектів, які реалізують випускники школи. Продовженням знайомства з проектами стало їх обговорення за принципом “World cafe” – учасники об’єднувались навколо ініціатив, що їх зацікавили, та колективно шукали ідеї в їх розвиток.

"Uber" в сфері медецини, унікальний суперконденсатор на заміну батарей, меблевий кластер в Рівному, друге життя мультфільму про українських козаків, електромобілі в таксі, digital-уряд, прогресивний розвиток Миколаєва – такими були деякі з презентованих проектів. Всього було представлено понад 30 амбітних ініціатив, які розвивають випускники kmbs та партнери бізнес-школи. Деталі тут.

Своїми проектами змін поділилась і kmbs. Проведення Загальнонаціонального конкурсу кластерів з метою обрати і супроводжувати 20 пілотних проектів регіонального розвитку в Україні, а також запуск другої Школи мерів для новообраних міських голів - ближній горизонт діяльності Києво-Могилянської бізнес-школи.

Ще однією інновацією цьогорічної конференції було запровадження щорічної відзнаки "Випускник року". За проривний внесок у розвиток суспільства першим лауреатом став Олександр Стародубцев, керівник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі та один з творців системи електронних торгів ProZorro.

Старі друзі та нові знайомства, свіжі ідеї та інтеграція, запал та рефлексії - такою була атмосфера другої А2А-конференції. Віримо, що синергія спільноти kmbs, об’єднання зусиль та ідей допоможе нам змінювати суспільство, Україну, світ.

Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Мастер-класс: "Эннеаграмма - как научиться разбираться в людях?", 23.05.2017, EnneaUkraine
31 мая курс "Прикладное управление проектами" (новая версия PMBOK 6.0), 23.05.2017, Акцент профи, учебный центр
Пожалуйста, измените эл. почту, 23.05.2017, TRN.ua
Не упусти возможность! Компания Gebs приглашает посетить тренинг «Коммерческий менеджмент», который проведет европейский эксперт Mauricio Vargas Tapias!, 23.05.2017, Global Education Business System
До 25 мая — Раннее бронирование на летние программы для детей! Скидка — 10%, 23.05.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».