Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Нарахування ЄСВ на дохід, нарахований звільненому працівникові

02.03.2016

Державна фіскальна служба в листі від 11.02.2016 р. № 2262/5 / 99-99-17-03-03-16 нагадала, що з 1 січня 2016 внесено зміни до Закону про ЄСВ.

Державна фіскальна служба в листі від 11.02.2016 р. № 2262/5 / 99-99-17-03-03-16 нагадала, що з 1 січня 2016 внесено зміни до Закону про ЄСВ в частині скасування утримання єдиного внеску із заробітної плати застрахованих осіб та встановлення для роботодавців єдиного внеску в розмірі 22% бази нарахування, визначеної ст. 7 Закону.

Частиною другою ст. 7 Закону про ЄСВ передбачено, що для осіб, яким після звільнення нарахована заробітна плата (дохід) за відпрацьований час або за рішенням суду середню заробітну плату за вимушений прогул, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу) на кількість місяців, за які вона нарахована.

Згідно ст. 2 Закону "Про оплату праці" в структуру додаткової заробітної плати включаються, зокрема, премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

Таким чином, якщо працівникові після звільнення нараховано премію за відпрацьований час, на таку виплату поширюється дія частини другої ст. 7 Закону про єдиний соціальний внесок.

Частиною четвертою ст. 9 Закону про ЄСВ визначено, що обчислення єдиного внеску за попередні періоди здійснюється виходячи з розміру єдиного внеску, що діяв на день нарахування (обчислення, визначення) заробітної плати (доходу), на яку відповідно до Закону нараховується єдиний внесок.

Тобто якщо суми премій за жовтень, листопад 2011 року нараховуються в 2016 році, то єдиний внесок на такі премії обчислюється виходячи з розміру єдиного внеску 22%, чинного на день нарахування.

У разі нарахування та виплати роботодавцем сум грошових компенсацій невикористаних щорічних (основної та додаткових) відпусток та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникові після його звільнення єдиний внесок на такі суми не нараховується, оскільки суми зазначених грошових компенсацій і допомоги не є платою за відпрацьований час, а роботодавець не має обов'язку страхувальника щодо звільненого працівника.

Разом з тим, згідно з ч. 7 ст. 7 Закону про ЄСВ установлено Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 року № 1170.

Згідно п. 5 розд. I Переліку відшкодування, нараховані працівникам за час затримки розрахунку при звільненні, що виплачується за рішенням суду, не є базою нарахування єдиного внеску.

Компания: Profosvita (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Бережливый (LEAN) менеджмент и Kaizen, 20.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Управление денежными потоками в компании, 20.07.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Не пропустите семинар-практикум Александра Буйваленко "Курс молодого руководителя" - будьте в курсе всех главных задач руководителя!, 20.07.2017, Технологии роста
Управление в коуч-формате – это качественный уровень в управлении! Посетите тренинг Лилии Чаковой "Коучинг в управлении. Навыки коуч-коммуникации для усиления результатов команды" - изучите все алгоритмы достижения успеха в этом!, 20.07.2017, Технологии роста
В воскресенье состоится лекция об основах работы с метафорическими картами, 20.07.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».