Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Профспілки стурбовані можливим скороченням списку робіт, що дають право на пільгову пенсію

10.03.2016

Проект постанови Кабміну «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій і посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Проект постанови Кабміну «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій і посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» викликав занепокоєння в профспілковому середовищі.

Як відзначають в ФПУ, в проекті із Списків № 1 і № 2 вилучено ряд виробництв, професій і посад, зайнятість на яких зараз дає право на пенсійне забезпечення на пільгових умовах.

При цьому розробниками проекту не надано жодних обґрунтувань пропонованих змін, зокрема, підтвердження відсутності на таких робочих місцях несприятливих і шкідливих умов праці.

Експерти вважають, що таке безпідставне виключення призведе до обмеження прав і гарантій працівників, зайнятих у шкідливих і важких умовах праці, виникнення соціальної напруженості в трудових колективах.

У зв'язку з цим Спільний представницький орган всеукраїнських об'єднань профспілок направив Міністру соціальної політики П.Розенко лист з пропозицією про робочу зустріч з керівниками галузевих профспілок з метою вироблення конкретного плану дій з розроблення нової редакції Списків.

Зокрема, в листі пропонується створити в кожній області комісії, які повинні детально опрацювати відповідний перелік професій і посад та внести пропозиції; за результатами роботи таких комісій сформувати Списки № 1 і № 2 для остаточного обговорення і прийняття відповідного рішення.

Компания: Profosvita (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Анонс журнал "Заработная Плата" №8 (серпень), 27.07.2017, Професійні видання
Гарячі новини для кадровика, 27.07.2017, Професійні видання
Открыт набор в #9 Международную школу бизнес-тренеров ICBT в Украине, 27.07.2017, Golden Staff, центр бизнес-обучения
1-31 августа - курс "Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство", 27.07.2017, Golden Staff, центр бизнес-обучения
Социальные сети и e-mail рассылки для бизнеса - 3 августа, Киев, 27.07.2017, Национальный, бизнес-центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».