Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Вилецкая Марина Леонидовна

Вилецкая Марина Леонидовна
Телефон:
(096) 367-67-41 Показать
Эл. почта: Компания:

Подробная информация

Доброго дня! Рада вітати Вас в своєму товаристві. Моє ім’я – Марина Вілецька, я власниця бізнесу в індустрії освітніх послуг  ось уже останні 10 років, 6 з них – управляю салонами і Школами краси. Маю вищу психолого-педагогічну освіту, навчалася у відомих і ефективних тренерів, менеджерів, та успішних бізнесменів-практиків. 5 років я керувала рекрутинговою і консалтинговою агенцією, провела більше 500 тренінгів, сотні консультацій, проектів по оптимізації управлінських систем.

В своїх салонах і школах я вибудувала ефективну систему управління, яка дозволяю розвивати бізнес навіть після виходу власника з нього. Вже близько року я вже не являюсь власником своєї мережі «ШК» але система працює і розвивається. Мені вдалося не тільки розкрутити бізнес до 5 філій, а й капіталізувати його і передати  в хороші руки – в управління людям, які продовжують мою справу.

За час створення і розвитку «ШК» звичайно я мала, як власник і керівник, масу питань і проблем. І я завжди була одна, як і Ви. Сам на сам. І навіть коли знаходилися схеми і вирішення складних управлінських завдань – було відчуття емоційної пустоти і вигорання.

Враховуючи мій колосальний досвід, наявність готових управлінських моделей та систем, і великі проблеми у керівників салонів краси, було прийняте рішення створити компанію, яка буде надійним помічником і другом для власника (власниці) салонного бізнесу.

І  у мене є хороші рецепти як і для новачків, так і діючих салонів, студій, СПА-центрів і т.д., перевірені на практиці, доказані цифрами і фактами. Крім того ми створюємо умови для зустрічей і спілкування в колі однодумців, завжди підтримаємо і будемо супроводжувати протягом узгодженого часу.


 

 

 

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».