Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

VII Міжнародний Езотеричний Форум

VII Міжнародний Езотеричний Форум

Різні школи. Різні напрямки. Різні майстри. Один потік. Одна хвиля. Одне знання. Езотеричний Форум покликаний об'єднувати людей у їх прагненні до досконалості через передачу знань, вмінь, навичок.

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує:
VII Міжнародний Езотеричний Форум
м. Львів 12-14.05.2017
http://esotericforum.com

Вам набридло відвідувати тренінги окремо і платити за кожен шалені суми? Вас не приваблює проживання в палатках, в холоді і бруді, якщо погана погода? Ви не хочете витрачати свій час на поїздки на фестивалі, де кількість майстрів переходить з якості в кількість? А кожен майстер, у якого ви хочете попрактивувати, проводить свої сесії одночасно з іншими майстрами?

Уже VII рік поспіль Міжнародний Езотеричний Форум з тисячі майстрів запрошує найсильніших і найпотужніших вчителів і майстрів духовних та езотеричних напрямків як з України, так і з Росії, Польщі, Німеччини, Вірменії, Грузії, Білорусії, США.

 

Щороку ми спілкуємося з усіма учасниками Форуму і питаємо їх думку про тих майстрів, яких варта запрошувати та організовувати. Поєднання різних шкіл і напрямків з музичними майстрами та етно-гуртами впродовж Форуму надає учасникам сильний поштовх і енергію для реалізації задумів, мрій та нових здібностей. Деякі учасники вже самі стали Майстрами і проводять семінари, засновують свої школи і викладають свої техніки та практики.

 

Відмінна від усіх інших фестивалів це є ідея Одного Потоку, коли майстри та вчителі виступають один за одним, і це дає змогу вам відвідати усі сесії та не пропустити нічого, включно з уже традиційними джем-сейшинами та фейєрверками, ярмарками автентичних робіт, ігровою зоною і дитячим майданчиком.

 

Езотеричний Форум буде відбуватися на неймовірно затишній, зеленій території відпочинкової бази «Перлина Львова» http://perlyna-lvova.in.ua на околицях Львова. Ресторан буде гостинно готувати для усіх бажаючих учасників, де Ви зможете смачно насолодитися як вегетаріанською так і традиційною українською кухнею.

 

Спеціальна програма для дітей дозволить Вам відпочити від батьківських турбот та поринути в саморозвиток з повною віддачою, а Вашим дітям - відчути себе частиною дорослого суспільства, отримавши необхідні практичні знання з йоги, інтуїтивного малювання, розвиваючих ігор. А наші професійні аніматори та дитячий центр - БЕЗКОШТОВНО будуть доглядати за Вашими дітками.

 

За цих три дні на Езотеричному Форумі Ви зможете відвідати більш ніж 20 ПРАКТИЧНИХ, а не теоретичних чи рекламних і саморекламних сесій, а це дозволить обрати для себе саме той чи інший напрямок, саме того чи іншого майстра, з яким Ви зможете продовжувати своє становлення як Людина.


Якщо оплачувати відвідування таких семінарів чи тренінгів окремо, то при найменших стартових цінах у 500 грн., це обійдеться Вам понад 10000 гривень. Відвідуючи Форум Ви маєте унікальну можливість за стартові 600 грн. доторкнутись та відчути той чи інший напрямок і знайти саме Свій Шлях!

 

У вартість входитиме участь в усіх сесіях, можливість участі в будь-яких заходах на території Форуму, гарячі напої та смаколики впродовж усіх трьох днів. Повноцінне на вибір харчування та проживання обумовлюється окремо. Також є  можливістю отримати індивідуальні консультації від майстрів.

 

До спеціалізованого Ярмарку авторських робіт запрошуємо найкращих і різноманітних майстрів хендмейду, натуральної косметики, одягу та інших Етно речей.

 

Також проводиться акредитація для ЗМІ, фотографів, відео-операторів, співорганізаторів, спонсорів та партнерів, і усіх хто може долучитись добрим словом та ділом;)

 

ВАЖЛИВО! У зв’язку з обмеженою кількістю місць проживання (150), та урахуванням попередніх проведених Форумів - просимо замовляти проживання завчасно. Кількість учасників Форуму може обмежуватися можливістю основного залу (250).

 

Ми продовжуємо тримати найнижчу можливу ціну серед фестивалів, підтримуючи якість і сервіс з максимально ефективним результатом!

Веб: http://esotericforum.com
ВК
: http://vk.com/EsotericForum
ФБ:  http://www.facebook.com/Ezoteric.Forum

Автор: Єкімов Станіслав
Компания: Тотем, тренінг-центр (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Працівниця йде у «декретну» відпустку з 09.10.2017 р. Її посадовий оклад становить 3700,00 грн. Відповідно до наказу по підприємству вона працює неповний робочий тиждень, Професійні видання
Коммуникационный маркетинг: как правильно строить работу маркетологу, Profit, учебный центр
9 правил ведения эффективных деловых переговоров, BST Consulting, консалтинговый центр
Затверджено форми заяв для отримання дозволу на застосування праці іноземців, Професійні видання
Метод коучинга и его возможности, Эрцгамма, центр интегрального развития человека
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».