Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Стань ІТ-спеціалістом та отримай професію майбутнього

Стань ІТ-спеціалістом та отримай професію майбутнього

Мрієте про спеціальність, яка забезпечить вам цікаву та високооплачувану роботу? Хочете забезпечити собі впевнене та успішне майбутнє? Ми знаємо, з чого варто розпочати свій шлях!

Триває набір на професійну комп’ютерну освіту

Мрієте про спеціальність, яка забезпечить вам цікаву та високооплачувану роботу? Хочете забезпечити собі впевнене та успішне майбутнє? Ми знаємо, з чого варто розпочати свій шлях!
Комп’ютерна Академія IT STEP дає можливість отримати нову перспективну професію, яка гарантує працевлаштування та гідну заробітну плату. Професійна комп’ютерна освіта за найбільш актуальними напрямками – це шлях до успішного майбутнього.

  • Комп’ютерна графіка та дизайн

Погодьтесь, що без дизайнерів не може обійтись жодна із сфер нашого життя. Графічний, інтер’єр, веб, реклама, ігри і ще багато чого – дизайнери потрібні скрізь. Де б Ви не пішли – у Вас завжди буде улюблена робота. А тим більше – це одна з унікальних реальних можливостей змінити світ на краще, постійно розвиватись, бути попереду, створювати майбутнє та гарно заробляти.

  • Мережі та кібербезпека

Ви напевно знаєте, що зараз практично все перейшло на хмарні технології – віртуальна реальність вже тут і зараз. Але, разом із комфортом, ніколи не зникне актуальність відчуття безпеки в мережі. Банківські рахунки, телефонні розмови, електронна пошта, інформація у соцмережах, дані великих компаній тощо – все потребує захисту. А хто може його нам гарантувати? Звісно ж, що лише спеціалісти з кібербезпеки. Мережеві інженери ніколи не будуть без роботи, бо головне їхнє завдання – підтримка всієї структури мережі, покращення, модернізація та її безпека.

  • Розробка програмного забезпечення

Гарантоване працевлаштування, унікальні умови праці, висока зарплата – і це лише початок списку переваг. Вже сьогодні потреба в спеціалістах перевищує пропозицію майже в 5 разів! І до того, програміст може спокійно працювати із затишної львівської квартири на одну з великих ІТ-компаній Європи чи США. Або у комфортному кріслі офісу з повним соцпакетом, де все облаштовано за останніми трендами. І, звісно ж, вже на початку своєї роботи отримувати зарплату від 400 $!

Комп’ютерна Академія IT STEP – це лише актуальні знання, якісна освіта, викладачі-професіонали, максимум практики, зручний графік та можливість долучитись до ІТ-спільноти ще під час навчання. 

Однією з переваг навчання в Академії є гнучкість навчального процесу. Для того, щоб наші студенти могли з легкістю поєднати навчання з роботою, навчанням у школі, ВНЗ або іншою діяльністю, ми пропонуємо вам самостійно обрати свій графік занять:

  • 4 рази на тиждень – з понеділка по четвер (стаціонар)
  • 1 раз на тиждень – у суботу (напівстаціонар).

Ми впевнені, що сучасна ІТ-освіта – це гарантія того, що зараз і у майбутньому у Вас буде улюблена робота із гідним прибутком. Навчання стартує 26 листопада!

Компания: Комп'ютерна Академія ШАГ (Львівська філія) (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
У пошуках ідеального кандидата. Частина 2. Кваліфікаційне інтерв'ю, AboutHR
У пошуках ідеального кандидата. Частина 1, AboutHR
Книги для HR-трудоголиков: что почитать, Consult Business Partner
Как правильно сформулировать заголовок вакансии: 5 советов, Consult Business Partner
Получение квалификации ACCA DipIFR(рус.): специалист по международным стандартам финансовой отчётности, Школа успешного бизнеса
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».