Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Стань ІТ-спеціалістом та отримай професію майбутнього

Стань ІТ-спеціалістом та отримай професію майбутнього

Мрієте про спеціальність, яка забезпечить вам цікаву та високооплачувану роботу? Хочете забезпечити собі впевнене та успішне майбутнє? Ми знаємо, з чого варто розпочати свій шлях!

Триває набір на професійну комп’ютерну освіту

Мрієте про спеціальність, яка забезпечить вам цікаву та високооплачувану роботу? Хочете забезпечити собі впевнене та успішне майбутнє? Ми знаємо, з чого варто розпочати свій шлях!
Комп’ютерна Академія IT STEP дає можливість отримати нову перспективну професію, яка гарантує працевлаштування та гідну заробітну плату. Професійна комп’ютерна освіта за найбільш актуальними напрямками – це шлях до успішного майбутнього.

  • Комп’ютерна графіка та дизайн

Погодьтесь, що без дизайнерів не може обійтись жодна із сфер нашого життя. Графічний, інтер’єр, веб, реклама, ігри і ще багато чого – дизайнери потрібні скрізь. Де б Ви не пішли – у Вас завжди буде улюблена робота. А тим більше – це одна з унікальних реальних можливостей змінити світ на краще, постійно розвиватись, бути попереду, створювати майбутнє та гарно заробляти.

  • Мережі та кібербезпека

Ви напевно знаєте, що зараз практично все перейшло на хмарні технології – віртуальна реальність вже тут і зараз. Але, разом із комфортом, ніколи не зникне актуальність відчуття безпеки в мережі. Банківські рахунки, телефонні розмови, електронна пошта, інформація у соцмережах, дані великих компаній тощо – все потребує захисту. А хто може його нам гарантувати? Звісно ж, що лише спеціалісти з кібербезпеки. Мережеві інженери ніколи не будуть без роботи, бо головне їхнє завдання – підтримка всієї структури мережі, покращення, модернізація та її безпека.

  • Розробка програмного забезпечення

Гарантоване працевлаштування, унікальні умови праці, висока зарплата – і це лише початок списку переваг. Вже сьогодні потреба в спеціалістах перевищує пропозицію майже в 5 разів! І до того, програміст може спокійно працювати із затишної львівської квартири на одну з великих ІТ-компаній Європи чи США. Або у комфортному кріслі офісу з повним соцпакетом, де все облаштовано за останніми трендами. І, звісно ж, вже на початку своєї роботи отримувати зарплату від 400 $!

Комп’ютерна Академія IT STEP – це лише актуальні знання, якісна освіта, викладачі-професіонали, максимум практики, зручний графік та можливість долучитись до ІТ-спільноти ще під час навчання. 

Однією з переваг навчання в Академії є гнучкість навчального процесу. Для того, щоб наші студенти могли з легкістю поєднати навчання з роботою, навчанням у школі, ВНЗ або іншою діяльністю, ми пропонуємо вам самостійно обрати свій графік занять:

  • 4 рази на тиждень – з понеділка по четвер (стаціонар)
  • 1 раз на тиждень – у суботу (напівстаціонар).

Ми впевнені, що сучасна ІТ-освіта – це гарантія того, що зараз і у майбутньому у Вас буде улюблена робота із гідним прибутком. Навчання стартує 26 листопада!

Компания: Комп'ютерна Академія ШАГ (Львівська філія) (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Стратегии принятия решений, Украинский институт НЛП Виктора Панченко
Креативность, бизнес, успех, Smart Consulting
Простое условие стабильных продаж, Smart Consulting
Пристегните ремни. Будет бурная презентация!, Reprezent
Что умеет анимация в Keynote?, Reprezent
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».