Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Що проставляти в табелі під час відсутності сумісника в зв’язку із відрядженням за основним місцем роботи?

Що проставляти в табелі під час відсутності сумісника в зв’язку із відрядженням за основним місцем роботи?

Законодавством не врегульовано питання, яким чином має оформлюватись відсутність працівника-сумісника, якщо за основним місцем роботи його направили у відрядження.

На практиці це питання зазвичай вирішується шляхом надання працівникам відпустки без збереження заробітної плати за ст.26 Закону про відпустки.
Однак, якщо така ситуація трапляється часто, працівнику може просто не вистачити днів цієї відпустки, адже її тривалість ― всього 15 календарних днів на рік. Мінсоцполітики України у своєму листі від 23.04.2013 р. № 146/13/133-13 рекомендує в такому випадку на підставі довідки або копії наказу про направлення працівника у відрядження за основним місцем роботи, на роботі за сумісництвом у табелі обліку робочого часу проставляти за цей час позначку «І» ― інші причини неявок.

Джерело : Журнал "Кадровик України"

Компания: Професійні видання (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Корисні поради про техніку швидкого читання для ваших діток!, Институт секретарей
"Кадрове діловодство + 1С: зарплата і управління персоналом" 2018р, Институт секретарей
Що готує ринку консалтингу 2018 рік?, Группа финансовых решений
Любовь Цымбал рассказала о преимуществах финансовой грамотности, влияющих на результат деятельности компании, Группа финансовых решений
Как создать культуру обслуживания, Живое Cлово, учебно-психологический центр
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».