Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Що таке діловий етикет?

Институт секретарей | Мурач Ірина Ігорівна
Що таке діловий етикет?

Діловий етикет - це встановлений порядок поведінки у сфері бізнесу та ділових контактів. Співробітник фірми - обличчя компанії, і важливо, щоб це обличчя було одночасно симпатичним і професійним, доброзичливим і непохитним, послужливим і самостійним.

Сучасний діловий етикет - це глибоке знання пристойності, уміння тримати себе в колективі так, щоб заслужити загальну повагу і не образити при цьому своєю поведінкою іншого. По культурі поведінки співробітника компанії і за його вміння спілкуватися з клієнтами можна судити про колективі цієї фірми.

Знання правил ділового етикету допомагає уникати промахів або загладити їх доступними, загальноприйнятими способами. Тому основну функцію або сенс етикету ділової людини можна визначити як формування таких правил поведінки в суспільстві, які сприяють взаєморозумінню людей в процесі спілкування.

Другою за значенням функцією ділового етикету є функція зручності, тобто доцільність і практичність. Починаючи з дрібниць і до самих загальних правил, діловий етикет являє собою наближену до повсякденного життя систему.

Адже найважливіший принцип етикету такий: робити по етикету необхідно не тому, що так прийнято, а тому, що так доцільніше, зручніше, поважніше по відношенню до інших і самого собе.

Ділова етика є одним з головних «знарядь» формування іміджу компанії. У сучасному бізнесі особі фірми приділяється чимала роль. Ті організації, в яких не дотримується діловий етикет, втрачають дуже багато чого. Там же, де діловий етикет став нормою життя, вища продуктивність праці, краще результати.

Підприємці усього світу знають найголовніший постулат бізнесу: хороші манери прибуткові.

Набагато приємніше працювати з тією фірмою, де дотримується діловий етикет.

Освоюючи цивілізований ринок, сучасні підприємці повинні знати, що лише 10-15% бажаючих затвердитися в ринковому світі добиваються своїх цілей. Бізнес будується не тільки на економічній основі, а й на етичній. Як неприпустимо порушувати загальноприйняті правила підприємництва в комерції, так неприпустимо порушувати і правила ділового етикету.

Дотримання правил ділового етикету - один з необхідних елементів вашого професіоналізму.

Якщо Ви прагнете розвиватися, або хочете, щоб ваш колектив вдосконалювався пишіть нам instytut@ukr.net або телефонуйте 067-913-38-19 Марія Миронівна, 063-163-57-82 Ірина Ігорівна!!!

Ми і наші викладачі підготуємо для Вас та вашої компанії індивідуальну програму навчання та тренінги, виходячи з ваших побажань та специфіки роботи.

Будемо раді знайомтсву з вами!!!!

Автор: Мурач Ірина Ігорівна
Компания: Институт секретарей (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Формула подарка, Академия порядка
Как продать дороже, чем у конкурентов?, Результатор, школа продаж
Безперебійне забезпечення потреби Замовника на час проведення нової процедури закупівлі, Радник в сфері державних закупівель, журнал
Жертва в жертве, Психология. Расстановки. Техники, студия
Я так хочу тебя обнять, Академия порядка
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».