Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Соціальні складові. Позитивне наповнення сьогодні – ваш успіх завтра

Розуміючи про Важливість цього питання в формуванні лояльності, усвідомленності, збалансованного наповнення особистості й т.п., все це базує фундамент який створюється нами й далі передається як "ланцюгова реакція".

Дорога аудиторія, шановні батьки, керівники, менеджери та весь усвідомлений сегмент хто не байдужий до питання: прояву агресії, насилля та все що стосується цього питання.

Розуміючи про Важливість цього питання в формуванні лояльності, усвідомленності, збалансованного наповнення особистості й т.п., все це базує фундамент який створюється нами й далі передається як "ланцюгова реакція".

Позитивне мислення, поведінка на події, вчинки, думки, оточення, активність, «глибина усвідомленності», бажання рости та покращувати себе, співвідношення бажань та вчинків й багато іншого, все це платформа нашого успіху, успішних дітей та успішності нашого завтра.

Маючи досвід в навчанні персоналу з 2003 р., переважно віком від 18 до 25-35 р., я не перестаю висловлювати й вкладати в свої тренінги думку про саморозвиток, самовдосконалення, позитивнее мислення, гнучність, гуманність та як можна використовувати ці методи не лише в роботі, а ще й в повсякденному житті!

Ви маєте чудову можливість вже сьогодні зарегеструватися на мій тренінг, щоб отримати нові методи, інструменти, поділитися досвідом та практично попрацювати, для того щоб Ваше завтра, завтра вашого оточення, завтра ваших дітей вже змогло стати на сходинку кращим.

Тому ДІЙ!

Прошу Вашій увазі, программу цього тренінгу-практикуму: www.trn.ua/trainings/70456/

Автор: Фурса Олена
Компания: InsightIntegro (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
16-20 июня Kyiv Logistics School при поддержке компании Ekol Logistics проводит логистический бизнес-тур в Стамбуле, Киевская логистическая школа
"Звездная команда" трейд-маркетинга от Татьяны Скоробогатовой: как ее создать, эффективно ею управлять и правильно мотивировать, TradeMasterGroup
С чего начать работу над проектом, Национальный, бизнес-центр
Для чего встречаются родственные души?, Лаборатория уникальных решений, студия
З 1 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків, Професійні видання
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».