Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Ефективний маркетинг

Ефективний маркетинг - це маркетинг, що приносить прибуток

Чи варто говорити, що в наш час, ефективність маркетингу може бути вирішальним фактором при побудові будь-якого бізнесу. З кожним роком маркетингові дослідження застосовують все більш глибокий аналіз. І часто навіть саме підготовлене дослідження може не прийняти до уваги якийсь, на перший погляд, не дуже важливий фактор, а пізніше виявляється, що саме цей фактор був ключовим. Такі маркетингові помилки можуть обернутися великими фінансовими витратами.

Сьогодні маркетинг - це вже не стільки аналіз сформованих на ринку попиту і структури споживчих переваг, скільки пошук можливостей для розширення ємності ринків, прогнозування майбутніх потреб. Маркетинг - війна. Щоб успішно конкурувати на ринку сьогодні, необхідно завчасно передбачити і передбачати найменші зміни в перевагах, потреби і запити споживачів, заздалегідь перебудовуючи під них свою виробничу програму.

Ефективний маркетинг - це маркетинг, що приносить прибуток. Він починається з правильного аналізу ринку, аудиторії, переваг і «слабких сторін» свого продукту. Потім ця інформація лягає в основу розробки маркетингової стратегії, створення бренду, формування комунікаційних завдань тощо. Потім починається робота по реалізації маркетингових цілей: проведення рекламних та PR кампаній, оцінка ефективності, аналіз фид-бека з ринку з використанням всіх можливих офф-лайн і он-лайн інструментів. Коли всі етапи даного процесу заточені під задоволення потреб споживача, діють в форматі комунікаційного міксу, доповнюючи і підсилюючи один одного, ефективність маркетингу виливається безпосередньо в прибуток компанії. Всі інші показники, такі як охоплення аудиторії, впізнаваність, лояльність та ін., Є лише допоміжними і служать нам, маркетологам, свого роду «індикаторами» правильності обраного шляху.

Компания: Бізнес партнер, європейська консалтингова компанія (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
4 совета владельцу кофейни — как выделиться на фоне конкурентов, Profi club
Павло Шеремета: Прорив України починається зі Львова – ІТ та туризму, Комп'ютерна Академія ШАГ (Львівська філія)
Для чего нужны ПсиФесты?, Лаборатория уникальных решений, студия
Как выбирать тех продавцов, которые станут лучшими, Национальный, бизнес-центр
Главное предназначение, или личные откровения о смысле жизни. Часть 2, Живое Cлово, учебно-психологический центр
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».