Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Бізнес на маркетплейсі

Що таке маркетплейс? Чим відрізняється маркетплейс від торгового майданчика? Які бувають типи маркетплейсов? Кому варто замовити розробку маркетплейса? Які переваги маркетплейсов?

Технології стрімко змінюють світ. Трохи більше 20 років тому став загальнодоступним інтернет, а сьогодні ми вже не можемо уявити собі життя без смартфона, який цілодобово підключений до мережі.

Змінюються і правила ведення бізнесу, продажів, реклами, логістики тощо Захотівши купити щось, ми все частіше шукаємо інформацію онлайн.

Традиційний маркетинг йде в минуле. За нею «поспішають» і традиційні моделі продажів: на зміну e-commerce-сайтам і інтернет-магазинах приходять електронні торгові майданчики і прайс-агрегатори, які також відомі як маркетплейси.

Торговий майданчик, звичайно, відрізняється від прайс-агрегатора функціональністю, але фактично, якщо говорити про бізнес моделі, то вони не відрізняються: є товар, є постачальник, є платформа, яка допомагає постачальнику реалізувати товар.

Єдине що, торгова площадка продає на місці, а прайс-агрегатор порівнює ціни, перекидаючи клієнта на оригінальний сайт для покупки.

Торговий майданчик - це сполучна ланка між умовним постачальником і умовним покупцем, тобто її головне завдання полягає в тому, щоб забезпечити їх ефективну взаємодію. Під словом «ефективно» я маю на увазі набір наступних характеристик: легко, швидко і зручно.

Головне правило сучасних продажів: продавай так, щоб покупець особливо ні про що не замислювався. Пропозицій на ринку так багато, що ніхто не буде витрачати навіть 5 хвилин, щоб знайти, на яку кнопку натискати, щоб почитати відгуки.

Компания: Бізнес партнер, європейська консалтингова компанія (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Женские запреты в теме денег, Лаборатория уникальных решений, студия
Главные правила успеха от Джеффа Безос, TRN.ua
Люди чи прибуток, Системный подход, центр менеджмента
Оборудование для МФР в тренировочном процессе, Академия фитнеса - Украина
Хочешь получить Диплом DipIFR? Делай правильный выбор!, HOCK International, Ukraine
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».