Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Огляд бюджету та витрат США

Огляд бюджету та витрат США

Читайте прогнози СІМА в нашому свіжому блозі https://bit.ly/3G0AIuS #AutumBudget

Осінній бюджет — чого нам очікувати?

Ендрю Хардінг, FCMA, CGMA, головний виконавчий директор, Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів

Канцлер Казначейства Ріші Сунак підтвердив, що цьогорічний осінній огляд бюджету та витрат відбудеться 27 жовтня 2021 року. Для уряду Великобританії це відбувається у все більш складний час, оскільки інфляція, дефіцит кваліфікації, порушення ланцюгів поставок та нестача енергії компанії продовжують домінувати в заголовках газет.

Водночас уряд також встановлює широку та амбітну політичну програму, щоб компенсувати витрати на боротьбу з пандемією, відновити економічне зростання та досягти його “нівелювання” амбіцій. Ключове питання: що може означати наступний огляд бюджету та витрат для британського бізнесу?

Зміни, про які ми вже знаємо

Цього року уряд Великої Британії запровадив значні збільшення податків, найвища сума податку як частка ВВП з 1950 р. Внески національного страхування роботодавця та працівника (НІК) у Великобританії зростуть на 1,25% з квітня 2022 р. Гроші Зібрані кошти підуть на збільшення фінансування нашої системи охорони здоров’я та соціальної допомоги. Для працівників 1,25% буде відображатися окремим пунктом у розрахункових листах з квітня 2023 року як збір на охорону здоров'я та соціальну допомогу. Податкові пільги з фізичних осіб також планується заморозити з 2022 року, а основний корпоративний податок зросте з 19 до 25% з квітня 2023 року.

Крім того, схеми підтримки працівників у зв’язку з пандемією завершуються, але впроваджуються нові пакети підтримки робочих місць. Раніше цього місяця було оголошено про продовження плану канцлера на 500 мільйонів фунтів стерлінгів щодо зайнятості, який надасть додаткову підтримку, щоб допомогти людям повернутися до робочої сили після завершення схеми відпустки у вересні. Схему Kickstart, яка передбачає фінансування для створення нових робочих місць для підлітків віком від 16 до 24 років за програмою Universal Credit, також було розширено в рамках цього плану. Детальніше про конкретне фінансування кожного заходу буде наведено в осінньому огляді бюджету та витрат.

Нарешті, ми також можемо очікувати, що канцлер оголосить про нове скорочення видатків державного сектору у багатьох департаментах, окрім Національної служби охорони здоров’я. Уряд відхилив повернення до економії. Отже, хоча цей крок змінить форму державних витрат у Великобританії загалом, рівень державних витрат залишатиметься високим. Варто також зазначити, що це буде сигналом про подальше збільшення національної мінімальної заробітної плати, але масштаби її підвищення поки невідомі.

Що можна було оголосити 27 жовтня?

На нещодавній конференції Консервативної партії канцлер дала сигнал, що для збалансування бюджету Великобританії може знадобитися подальше підвищення податків, заявивши, що «одужання коштує» і що «нам потрібно виправити наші державні фінанси». Але, з огляду на велику частину загального збільшення податків, ми, швидше за все, побачимо технічний бюджет зі змінами, які збільшують додатковий дохід за рахунок невидимого збільшення.

Зміни можуть включати:

  • Додаткові податки на гріх на викопне паливо, забруднення та алкоголь — Збір зеленого газу можна розглядати як частину урядового механізму "нульового нуля". Замороження мита на алкоголь закінчується цього місяця, а у весняному бюджеті на 2020 рік казначейство оголосило про перегляд, у якому шукали думки щодо перегляду податків на пиво, сидр, вино та міцні алкогольні напої. Можливі зміни можуть включати стандартизацію різних ставок податків для різних видів алкоголю, підвищення мита на алкоголь відповідно до інфляції та введення різних ставок залежно від того, де продаються напої, з нижчими ставками для пабів, ніж у супермаркетах.
  • Зміни у справах про стягнення податків для самозайнятих осіб — Уряд проконсультувався щодо пропозицій змінити правила базового періоду для самозайнятих осіб з «бази поточного року» до «бази податкового року». Це означає, що прибутки або збитки підприємства за податковий рік будуть тими, які відбулися в самому податковому році, незалежно від його звітної дати. Це допомогло б підприємствам перейти на щоквартальну звітність Making Tax Digital і принести прибуток HMRC на наступні кілька років, сприяючи скороченню національного дефіциту в короткостроковій перспективі.
  • Збільшення податку на багатство — Податки на багатство стають все більш популярними серед політиків, особливо тому, що ставки податку на прибуток від капіталу нижчі за ставку податку на прибуток, і податок на спадщину сплачує лише багата меншість. Офіс спрощення податків останні роки перевіряє, як спростити правила оподаткування спадщини та податку на прибуток від капіталу, що може спричинити зміни у цій сфері. Вони будуть представлені як спрощення, але на практиці допоможуть зібрати додаткові кошти.
  • Більш високі терміни погашення студентських позик — Зміни до граничного значення, за який студентські кредити починають повертати, можуть бути зменшені з 27 000 фунтів стерлінгів до 23 000 фунтів стерлінгів, що може заощадити близько 2 мільярдів фунтів стерлінгів. Такий крок може виявитися вкрай непопулярним серед наймолодшого покоління працівників у світлі запланованого збільшення NIC у наступному році.
  • Ставки бізнесу та ПДВ — Канцлер пообіцяла оприлюднити остаточні результати урядового огляду бізнес-тарифів цієї осені, але це було відкладено через пандемію. За кількох підприємств, які закликають до реформи, він міг би надати оновлення щодо бюджету в рамках осіннього огляду бюджету та витрат. Варто також зазначити, що тимчасове скорочення ПДВ до 5% для секторів гостинності та туризму закінчується цього місяця, і немає жодних ознак того, чи буде воно продовжено.

Як Асоціація підтримує бізнес Великобританії?

Протягом останніх 18 місяців ми зосередили свої зусилля на підтримці бізнесу у Великобританії, зокрема малих і середніх підприємств (МСП), які постраждали від пандемії коронавірусу.

У консультації з нашими членами ми зробили кілька дзвінків і змінили політику протягом пандемії. Ми особливо підготували та опублікували наш звіт про бюджет для відновлення та звіт про довгострокове економічне майбутнє . Він містив 40 заходів та пропозицій, які уряд Великобританії має реалізувати для підтримки бізнесу у коротко-, середньо- та довгостроковій перспективі.

Ми також надіслали цей звіт уряду Великобританії і домовились про зустріч з тодішнім секретарем казначейства, депутатом Кемі Баденоч, для обговорення звіту та наших ідей напередодні весняного бюджету в березні 2021 р. В результаті наших зусиль уряд прийняв, частково або повністю 16 наших пропозицій викладено в нашому звіті в весняному бюджеті.

З тих пір Уряд прийняв дві додаткові рекомендації з нашої доповіді, включаючи схему ваучерів на підтримку впровадження цифрових технологій серед МСП у рамках Урядової програми «Допомогти зростанню: цифрова програма».

Напередодні цьогорічного осіннього огляду бюджету та витрат ми продовжуватимемо виступати від імені наших членів та їхніх організацій, надаючи нові ідеї уряду Великобританії та підтримувати політику довгострокового зростання та процвітання.

Дізнайтесь більше про нашу діяльність тут .

Компания: CIMA Україна (все статьи компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Карта бизнес процессов, Business Adviser
Построение бизнес процессов компании, Business Adviser
Креативность - генератор развития и конкурентоспособности Вашей компании, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Как можно повысить уровень творчества в Вашей работе, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Не смотритесь в разбитые зеркала, АС, центр корпоративного обучения Алёны Сысоевой
Перейти к списку всех статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».