Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Статьи

RSS
Поиск статей
запрос:
категория:
компания:

Smart Fitness Academy, навчання фітнес тренерів і менеджерів

подробнее о компании →
Smart Fitness Academy, навчання фітнес тренерів і менеджерів
Статьи 1-10 из 43
Як наймати і навчати співробітників відділу продажів у фітнес клубі
В умовах конкуренції та нової економічної ситуації багато інструментів маркетингу і продажів не працюють, як раніше. Вам потрібні співробітники відділу продажів, які будуть самі генерувати контакти і вміти працювати з клієнтами на 100%.
Тренування вагітних жінок. Основні правила
Тренування вагітних дуже добре впливають на здоров’я матері і дитини. Ми часто стикаємось зі стереотипом про те, що вагітним не варто займатися фітнесом. Давайте розберемося в чому основні особливості тренування вагітних.
7 діафрагм людини та їх функції
Ми звикли розглядати діафрагму як не парний широкий м’яз, що розділяє грудну і черевну порожнину, служить для розширення легенів. Роль наших діафрагм забезпечувати поперечну фіксації внутрішніх органів і структур.
Фітнес-дієтолог. Шо важливо знати?
Фітнес-дієтолог, фахівець з харчування, нутриціолог. Спеціаліст без медичної освіти. Отримати професію можна в вузах, Школах фітнесу, велнес та спорту або закінчивши курси по раціональному харчуванню.
25 правил харчування до тренування, після тренування і в інші дні
Кожен з нас, хто тренується і фанатично відданий цієї справи, знає: бувають «хороші» і «погані» дні. Буває, у тебе так багато сил, що ти готовий зав'язати вузлом гриф штанги, а буває, коли тренінг ну ніяк не йде. У чому причина невдачі?
Небезпечна дієта
Це може бути будь-яка дієта, яку для експерименту взяли з інтернету і пробують застосувати без знань.
Організація ефективних продажів у фітнес клубі. Три основних елементи для успіху
Організація ефективних продажів або її відсутність суттєво впливає на роботу будь-якого фінес клубу. Якщо організація єфектівніх продажів не отстроіна і не працює, то це створює великі проблеми в роботі.
Особенности тренировочного процесса с проблемами по здоровью. Реабилитация
Что нужно знать персональному тренеру, чтобы безопасно тренировать людей у которых есть атеросклероз,ишемическая болезнь.
Бізнес - план фітнес - клубу
Бізнес - план буде дуже корисним інструментом для успішного відкриття Вашого фітнес клубу. Саме через це і важливо розібратися з яких частин складається Бізнес - план, і як вони впливають на успішний запуск і розвиток фітнес клубу.
Работа с возражениями клиентов
Уже мало только открыть клуб с ремонтом и наполнить его новым оборудованием или предложить новые программы тренировок – надо уметь правильно преподнести услуги Вашего фтнес клуба, чтобы клиент заинтересовался и купил с удовольствием
Страницы:
1 2 3 4 5
следующая →
Партнеры сайта
6 тренингов, 6 тренеров, 320 новостей, 5 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».