Work.ua 14 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Статьи

RSS
Поиск статей
запрос:
категория:
компания:

CIMA Україна

подробнее о компании →
CIMA Україна
Як COVID-19 може принести користь вашій кар'єрі
З усього, що відбувається у світі, легко прийняти негативне мислення, але завжди є можливості - зараз чудовий час зайнятися плануванням і опинитись у чудовому місці, як тільки все налагодиться, - пише М.Крейвен, засновник The CV & Interview Advisors.
Розглядайте ці області як полегшення пандемічних обмежень
Яким чином європейські фінансові лідери допомагають своїм організаціям підготуватися до "нового нормального світу", коли обмеження блокування COVID-19 полегшуються? Ендрю Хардінг, FCMA, CGMA та Якуб Бежнарович 19 травня 2020 року
Темна павутина та фінанси: реальна загроза
Темна павутина - це вогнище шахрайства, злочинної діяльності та крадіжок даних. Що можуть зробити фінансові департаменти?
Як перемогти блакитний понеділок?
Щороку третій понеділок січня називають "Синім понеділком". За деякими статистичними даними це самий гнітючий день у році.
Перемога в 2020-х: бізнес-імператив стійкості
Підприємства повинні сприймати інновації та формувати стійкість, щоб пережити зміни у 2020х - вважає Ендрю Хардінг, FCMA, CGMA, виконавчий директор з управлінського обліку.
Як оцінити зарплату, яку ви заслуговуєте
Важлива причина, чому люди вирішують змінити роботу - це те, що вони хочуть більше грошей. Зарплати зазвичай є ключовим фактором нашого прийняття рішень, що стосується переходу на іншу роботу.
CIMA-100: Майбутнє фінансів
Ендрю Хардінг, FCMA, CGMA - керівник відділу бухгалтерського обліку при Асоціації міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів (AICPA/СІМА) описує шлях до надійного бухгалтерського обліку в майбутньому.
Шість функцій Excel, щоб стати професіоналом електронних таблиць
Багатьом людям комфортно користуватися Excel. Це одна з найбільш усталених частин інструментів бухгалтера. Точне та швидке використання програмного забезпечення може значно підвищити вашу продуктивність та показати її вашому роботодавцю.
СІМА: глобальні принципи управлінського обліку для агросектору України
Агросектор — один з найпривабливіших для іноземних інвесторів. Як іноземний капітал та міжнародне партнерство впливає на фінансовий і управлінський облік агрокомпанії? Якого досвіду бракує українським аграрним компаніям у роботі з інвесторами?
Вимоги до сучасного фахівця є не лише суворими, а й дуже комплексними
Глобальні зміни та нові технології висувають нові вимоги до фінансових фахівців. Як при цьому відчувати себе конкурентоспроможним, розповідає Наталія Вовчук, офіційний представник Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів CIMA в Україні.
Партнеры сайта
8 тренеров, 2 новости, 15 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».