Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Статьи

RSS
Поиск статей
запрос:
категория:
компания:

МедФармЭксперт

подробнее о компании →
МедФармЭксперт
Статьи 1-10 из 50
Ліцензія на фармацевтичну діяльність за 10 днів. Фармацевтическая лицензия
Згідно законодавства України для відкриття аптеки необхідно отримати фармацевтичну ліцензію на аптеку. МедФармЕксперт надає кваліфіковану допомогу в гарантованому отриманні ліцензії на фармацевтичну діяльність в термін. Фармліцензія під ключ!
Як відкриту аптеку в Україні? Ліцензія на відкриття аптеки
Відкриття аптеки. Компанія «МедФармЕксперт» відкрила більше 50+ успішних аптек (Київ, Одеса, Луцьк, Чернівці, Черкаси, Львів, Біла Церква та інші), тому добре знає про особливості аптечного бізнесу, які необхідно враховувати до запуску проекту.
Открытие рентген-кабинета, лицензирование рентген-кабинета, купить рентген-аппарат, купить маммограф
В медицинском бизнесе для начала предоставления медицинских услуг не обязательно открывать клинику: можно начать с медкабинета, рентген-кабинета. Рентген-кабинеты предлагают разный спектр услуг, в зависимости от закупленного рентген аппарата.
Меблі для аптек, аптечні меблі. Дизайн і виробництво меблів
Один з етапів відкриття аптеки - меблі для аптеки. Для отримання ліцензії приміщення вже має бути обставлено аптечної меблями. Це є обов'язковим умовам для отримання ліцензії на аптеку.
Бизнес-план аптеки, открытие аптечного бизнеса с нуля
Открытие аптеки по является весьма не простым делом. Человеку, не работавшему в фармбизнесе, будет крайне сложно самому открыть прибыльную аптеку. Бизнес-план аптеки от МедФармЭксперт - прочное основание аптечного бизнеса
Вартість апарату МРТ, ціна. Вибір МРТ обладнання
Вибір і покупка МРТ, КТ апарату є не з простих завдань. тому це пов'язано з купівлею складного дорогого МРТ обладнання. Продаж КТ, МРТ томографів, нові і б.у. розстрочка і лізинг передпоказ в шоурумі доставка і настройка навчання персоналу
Будівництво медичного центру, проектування клініки і медичних установ
Будівництво та проектування клінік, медичних установ з "МедФармЕксперт" Наша компанія займається "під ключ" будівництво клінік і медичних кабінетів проектуванням медцентрів дизайн відкриття приватних клінік з нуля ліцензуванням
Відкриття МРТ кабінету, відкриття КТ, ліцензія на МРТ, КТ
МедФармЕксперт займається: будівництво МРТ кабінетів проектування МРТ, КТ відкриття МРТ кабінету ліцензування продаж томографів та іншого медобладнання
Як отримати висновок СЕС (дозвіл СЕС) на медичну практику в мінімальний термін
В отриманні ліцензії на медичну практику одним з найбільш важливих і складних моментів отримання висновку від санітарно - епідеміологічної служби України (СЕС).
Лицензия на медицинскую практику
Наша компанія надає кваліфіковану допомогу в отриманні ліцензії на медичну діяльність в термін. Згідно закону України для здійснення медпрактики необхідно мати ліцензію на медичну практику. Медична ліцензія - документ, що підтверджує ваше право.
Страницы:
1 2 3 4 5
следующая →
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».