Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

ОВБ Алфінанц Україна, ТОВ

ОВБ Алфінанц Україна, ТОВ
Телефон:
(044) 492-87-77 Показать
Эл. почта: Адрес:
Киев, ул. Гмыри, 5-a
Контактное лицо:
Олена
О компании:

Кратко о компании

Фінансовий консультант ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна"

Компанія OVB представлена в 14 країнах Європи і, таким чином, є єдиним постачальником фінансових послуг, який діє по всій Європі. Широка європейська мережа представництв робить господарську діяльність OVB стабільнішою та відкриває різноманітні можливості для розвитку. Багаторічний досвід роботи на міжнародних ринках — це інвестиції, які сьогодні себе окупають. Торговельна марка OVB отримала гідне визнання в Європі.

Услуги

Головна особливість OVB — багаторічний високоякісний комплексний фінансовий консалтинг, орієнтований на індивідуальні потреби, побажання та цілі наших клієнтів.

OVB пропонує продукти виключно добірних, провідних і потужних у фінансовому плані компаній у фінансовій галузі, які ретельно перевіряються за показниками своєї діяльності та цінами.

OVB надає підтримку своїм клієнтам щодо реалізації їх цілей і побажань. Вихідним пунктом наших консультацій завжди є встановлення та аналіз відповідного статус-кво клієнта. Центральне значення має забезпечення фінансової стабільності в пенсійному віці.

Дополнительная информация

Ми обговорюємо з клієнтами їх цілі та бажання, аналізуємо їх поточну ситуацію та розробляємо індивідуальні рішення з урахуванням програм державного захисту та підтримки. При цьому основним завданням OVB ось уже понад 45 років є забезпечення основних життєвих потреб.

За допомогою нашої стратегії Premium Select ми допомагаємо своїм клієнтам за відповідних потреб робити правильний вибір з-поміж різних видів продуктів і різних постачальників. Такий комплексний підхід до консалтингу захищає наших клієнтів від інтересів окремих постачальників, для яких консультування з урахуванням потреб іноді не стоїть на першому місці.

Поряд з необхідною фаховою кваліфікацією наша система АКС (аналіз – консультація – сервіс) дає змогу нашим фінансовим консультантам краще орієнтуватися в насправді не таких простих «джунглях фінансових послуг» і тим самим допомагає клієнтам знаходити оптимальне рішення.

Тренеры

Чедрик Александр Чедрик Александр
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
14 тренингов, 1 тренер, 23 новости, 4 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».