Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

ISO business-studio

ISO business-studio
Телефон:
(098) 227-01-83 Показать
Эл. почта: Адрес:
Киев
Контактное лицо:
Ольга
О компании:

Кратко о компании

ТОВ "ІСО БІЗНЕС-СТУДІЯ" пропонує повний спектр
послуг, включаючи тренінги, навчання, консалтинг, діагностичну експертизу,
супутню допомогу при підготовці до процесу сертифікації систем менеджменту із
можливістю залучення зовнішніх компетентних ресурсів.

Услуги

Діяльність компанії пов’язана з наданням індивідуальних послуг із впровадження та підтримки результативного менеджменту, включаючи діагностику та виявлення організаційно-виробничих проблем, формуванням та оптимізацією бізнес-процесів організацій, їх вдосконалення, підготовки та атестації персоналу (в тому числі внутрішніх аудиторів та групи НАССР), проведення семінарів, тренінгів за різними напрямами, надання послуг з проведення результативних внутрішніх аудитів для підприємств, що вже мають функціонуючі системи менеджменту, оцінювання ступеня готовності компаній до різних видів перевірок (сертифікаційні і наглядові аудити, відповідність законодавчим вимогам та ін.).Наші партнери мають багаторічну практику надання ефективних консультаційно-методичних послуг в організаційно-управлінській сфері підприємствам різних галузевих напрямків.
Ми залучаємо фахівців високої кваліфікації з міжнародної підготовкою, професійним досвідом роботи в сертифікаційних органах, виробничих організаціях, навчальних компаніях.

Дополнительная информация

ТОВ "ІСО БІЗНЕС-СТУДІЯ" - партнерське об’єднання визнаних українських тренерів, консультантів, аудиторів систем менеджменту.Діяльність компанії пов’язана з наданням індивідуальних послуг із впровадження та підтримки результативного менеджменту, включаючи діагностику та виявлення організаційно-виробничих проблем, формуванням та оптимізацією бізнес-процесів організацій, їх вдосконалення, підготовки та атестації персоналу (в тому числі внутрішніх аудиторів та групи НАССР), проведення семінарів, тренінгів за різними напрямами, надання послуг з проведення результативних внутрішніх аудитів для підприємств, що вже мають функціонуючі системи менеджменту, оцінювання ступеня готовності компаній до різних видів перевірок (сертифікаційні і наглядові аудити, відповідність законодавчим вимогам та ін.).Наші партнери мають багаторічну практику надання ефективних консультаційно-методичних послуг в організаційно-управлінській сфері підприємствам різних галузевих напрямків.
Ми залучаємо фахівців високої кваліфікації з міжнародної підготовкою, професійним досвідом роботи в сертифікаційних органах, виробничих організаціях, навчальних компаніях.

Тренеры

Березова Світлана Семенівна Березова Світлана Семенівна
Кравченко Олександр Сергійович Кравченко Олександр Сергійович
Макух Михайло Васильович Макух Михайло Васильович

Новости

10.07.2018 Нова версія ICO 22000:2018
21.06.2018 Опубликован ISO 22000:2018. Что нового? Предлагаем Вам принять участие в нашем тренинг-семинаре. Киев 13.08.18 - 15.08.18
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».