Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

ISO business-studio

ISO business-studio
Телефон:
(098) 227-01-83 Показать
Эл. почта: Сайт:
http://iso-bs.com.ua
Адрес:
Киев
Контактное лицо:
Ольга
О компании:

Кратко о компании

ТОВ "ІСО БІЗНЕС-СТУДІЯ" пропонує повний спектр
послуг, включаючи тренінги, навчання, консалтинг, діагностичну експертизу,
супутню допомогу при підготовці до процесу сертифікації систем менеджменту із
можливістю залучення зовнішніх компетентних ресурсів.

Услуги

Діяльність компанії пов’язана з наданням індивідуальних послуг із впровадження та підтримки результативного менеджменту, включаючи діагностику та виявлення організаційно-виробничих проблем, формуванням та оптимізацією бізнес-процесів організацій, їх вдосконалення, підготовки та атестації персоналу (в тому числі внутрішніх аудиторів та групи НАССР), проведення семінарів, тренінгів за різними напрямами, надання послуг з проведення результативних внутрішніх аудитів для підприємств, що вже мають функціонуючі системи менеджменту, оцінювання ступеня готовності компаній до різних видів перевірок (сертифікаційні і наглядові аудити, відповідність законодавчим вимогам та ін.).Наші партнери мають багаторічну практику надання ефективних консультаційно-методичних послуг в організаційно-управлінській сфері підприємствам різних галузевих напрямків.
Ми залучаємо фахівців високої кваліфікації з міжнародної підготовкою, професійним досвідом роботи в сертифікаційних органах, виробничих організаціях, навчальних компаніях.

Дополнительная информация

ТОВ "ІСО БІЗНЕС-СТУДІЯ" - партнерське об’єднання визнаних українських тренерів, консультантів, аудиторів систем менеджменту.Діяльність компанії пов’язана з наданням індивідуальних послуг із впровадження та підтримки результативного менеджменту, включаючи діагностику та виявлення організаційно-виробничих проблем, формуванням та оптимізацією бізнес-процесів організацій, їх вдосконалення, підготовки та атестації персоналу (в тому числі внутрішніх аудиторів та групи НАССР), проведення семінарів, тренінгів за різними напрямами, надання послуг з проведення результативних внутрішніх аудитів для підприємств, що вже мають функціонуючі системи менеджменту, оцінювання ступеня готовності компаній до різних видів перевірок (сертифікаційні і наглядові аудити, відповідність законодавчим вимогам та ін.).Наші партнери мають багаторічну практику надання ефективних консультаційно-методичних послуг в організаційно-управлінській сфері підприємствам різних галузевих напрямків.
Ми залучаємо фахівців високої кваліфікації з міжнародної підготовкою, професійним досвідом роботи в сертифікаційних органах, виробничих організаціях, навчальних компаніях.

Тренеры

Березова Світлана Семенівна Березова Світлана Семенівна
Макух Михайло Васильович Макух Михайло Васильович

Новости

10.07.2018 Нова версія ICO 22000:2018
21.06.2018 Опубликован ISO 22000:2018. Что нового? Предлагаем Вам принять участие в нашем тренинг-семинаре. Киев 13.08.18 - 15.08.18
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Партнеры сайта
5 тренеров, 4 новости, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».