Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Данко, навчальний центр

Телефон:
(096) 117-64-49 Показать
Эл. почта: Сайт:
http://danco.com.ua
Адрес:
Киев
Контактное лицо:
Анатолій
О компании:

Кратко о компании

Навчальний центр " Данко" , зареєстрований в 1996 році, впроваджує основні проекти в формі  курсової, індивідуальної і онлайн професійної підготовки спеціалістів обліку, управління, фінансового аналізу і менеджменту,  планування і бюджетування, управління ризкиками  і інші.  

  А також проведення тренінгів  в сфері:-  управління, безпеки, обліку, контролю, використання інструментів управління підприємством, оптимізація і удосконалення системи управління  ресурсами , активами і пасивами підприєств, формування управлінської моделі  на єдиний результат, системи безпеки  діяльності і фінансового стану підприємства.

 Навчання і тренінги проводяться по прогресивній сучасній методиці зустрічного професійного навчання максимально наближеного до функціональних обовязків а також використанням доступних програмних продуктів і методів обробки і пеоедачі даних , оптимізації внурішніх ресурсів в управлінні - як то системи управління ризиками і постійного моніторигу фінансового стану підприємств.

Услуги

Професійні курси -управління, фінанси, аналіз, безпека, системи контроля, системи управління ризиками, фінансове планування, бюджеування і інше.

Професійні тренінги - фінансова звітність, откати, внутрішній аудит, карта ризиків, достовірність фінансової звітності, фінансові інструменти управління, планування,  бізнес планування і стратегія підприємства і інші.

Клиенты

VAIMO УКРАИНА

ОТС-УКРАИНА

ГРОС-АРТ

PLANETTOYS

БИОГАЗЭНЕРГО

ГАЛАКТОН

НАЦИОНАЛЬНЫЙ БАНК УКРАИНЫ

NETLINE

СИНЕРГИЯ 1999

AUKRO УКРАИНА

ГРАНТБУД ИНВЕСТ

КОСМЕД  

Дополнительная информация

Сучасні професії такі як, ризик менеджери, кризис менеджери, внутрішні аудитори - професії завтрашнього дня, Субєкти бізнеса - підприємства все частіше використовують внутрішні ресурси підприємства - в тому числі і інструменти упралавління підприємством ,методики прийняття оптимального управлінського рішення з допустими ризиками. З часом по мірі розвитку підприємства використовують не тільки активи і пасиви підприємства, але і практично безкоштовні внутрішні ресурси - стратегічне планування , фінансовий моніторинг і аналіз фінансового стану підприємства .

Тренеры

Завгородний Анатолий Михайлович Завгородний Анатолий Михайлович

Корпоративные тренинги

Завгородний Анатолий Михайлович
2000* грн
-10%
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
15 тренингов, 2 тренера, 14 новостей, 10 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».