Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Аґрус, практика слова

Аґрус, практика слова
Телефон:
(098) 703-52-09 Показать
Эл. почта: Сайт:
https://cutt.ly/OrbNTBW
Адрес:
Львов, вул. Буйка, 2
Контактное лицо:
Ярина
О компании:

Кратко о компании

Компанія заснована у 2009 році, тренеркою з публічного виступу Іриною Снітинською.

В "Аґрусі" ми навчаємо ефективно спілкуватися, щоб впливати ідеями та думками. Ми сфокусовані на публічних виступах, переговорах та конфліктології. Працюємо з мовленням та голосом. Навчаємо ефективній комунікації в робочих командах. 

Ми постійно розвиваємо інші напрямки, що стосуються комунікації та ефективної взаємодії між людьми. Саме тому ми вважаємо, що зможемо максимально відповісти на запит щодо корпоративного навчання на цю тематику, а також, враховуючи кваліфікацію наших тренерів, будемо корисними в інших темах, що пов’язані із комунікацією.

Услуги

Експрес-програма "Публічний виступ" - Програма створена для того, щоб вже за два дні практики учасники змогли розібратися у базових навичках ораторської майстерності, вміли готуватися і проводити яскраві виступи перед різними аудиторіями і при цьому грамотно взаємодіяти зі слухачами та комфортно почуватися.

Тренінг "Результативні переговори" - Переговори без зброї, все одно, що музика без інструментів. Тому ми підготували для вас вибуховий арсенал! У нашому тренінгу: аналіз слабких та сильних сторін переговорника, перетворення конфліктних перемовин в успішні та блок маніпуляції!

Тренінг "Управління конфліктами" - Не знаєте, як пізнати іншого? Посваріться з ним, і це не жарт! Вміння управляти конфліктом - це ключ до розуміння себе та оточуючих! На тренінгу ви дізнаєтеся про стилі поведінки у конфліктах, його природу та способи подолання непорозумінь.

Тренінг "Потрібні слова у потрібний момент. Практикум з фокусів мовлення" - Ми всі користуємось словами. Весь фокус у тому, щоб вміти управляти ними так, аби досягати потрібного результату. «Фокуси мовлення» - ефективний інструмент для роботи як з чужими, так і своїми переконаннями. Оволодівши цим інструментом, ви навчитесь говорити потрібні слова у потрібний момент.

Тренінг "Голос. Дихання. Дикція.Фаховий тренінг з постановки мовлення" - Тембр, гучність, дикція та й загалом голос можуть або відкривати для нас нові
можливості, або блокувати їх! І ми знаємо, що робити! Протягом двох днів будемо працювати над диханням, чіткістю вимови та звучанням резонаторів.

Тренінг "Експрес-програма: Розмовний сторітелінг" - Хочете поширювати свої ідеї? Розповідайте історії! Хочете перетворити нового клієнта у вірного прихильника своєї компанії? Розповідайте історії! Хочете, щоб саме ваше презентацію запам"ятали? Звісно ж, розповідайте історії!!!

Клиенты

Наші клієнти у сфері корпоративного навчання:

ІТ-компанія “СофтСерв”, “Академія Заблоцького” клініки Заблоцького, клініка “Інтерсоно”, “Кромберг і Шуберт Україна ЛУ”, “Клуб Ділових Людей”, “Громадська Школа Бізнесу”, мережаготелів “Рейкарц”, “Видавництво Старого Лева”, “Тікетс.юа”, “Арія Моторс”, “Західнаконсалтингова група”, “Старлайф”, “Метлайф Україна”, “Капарол”, рекламнеагентство “Люкс”, ІТ-компанія “N-iX”, “Орто-Лайн”, “Орто-Систем”, “Перфектіал” і багато інших компаній.

Дополнительная информация

Наша місія - допомогти людям почуватися в комунікації комфортно. Ми мріємо про світ, де кожен спілкується та поширює думки вільно.

Ми навчаємо на практиці. Всі наші тренінги мають структуру 80/20, де 80% - це практична частина: завдання, вправи, ситуаційні ігри; і 20 % - достатній теоретичний блок. Учасники наших програм впродовж навчання відтреновують щойно набуті навички, закріплюючи результат. І, що важливо, вчаться навчатись самостійно, для того, щоб в особистому та діловому житті постійно вдосконалювати набуті на курсах і тренінгах вміння.

«Аґрус» є організатором соціально-культурного проекту «Час історій»,
найбільшої в Україні платформи сторітелінгу.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
525 тренингов, 56 тренеров, 62 новости, 11 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».