Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Школа фінасового консультанта

Телефон:
(066) 612-85-80 Показать
Эл. почта: Адрес:
Киев, просп. Перемоги, 33
Контактное лицо:
Сергій
О компании:

Кратко о компании

Німецька фінансово консультаційна компанія «ОВБ Алфінанц»,яка працює в 15 країнах Європи та інтернет портал «Все про Гроші» розпочали спільний освітній проект «Школа Фінансового Консультанта». Метою якого, є виконання двох основних завдань.Завдання №1: це підвищення фінансової грамотності населення нашої країни. Для цього ми проводимо серію навчальних майстер класів «Ваші сім кроків до фінансової свободи». І завдання №2: це підготовка професійних фінансових консультантів для того, щоб вони якісно могли працювати з людьми і ефективно допомагати їм вирішувати фінансові питання. Ми зацікавлені, щоб таких фахівців було якомога більше. Так як це дозволить більш швидкими темпами створити середній клас в Україні і вивести нашу країну на стійкий економічний ріст.

Компетентний і комплексний фінансовий консалтинг, а також систематичне супроводження клієнтів протягом багатьох років на базі безперервного першокласного обслуговування надають OVB статус авторитетного партнера!

Услуги

Навчання відбувається   в двох напрямках:

Перше - це формування і реалізація особистого  фінансового плану. Конкретно: як скласти свій особистий фінансовий план і підібрати інвестиційний інструмент під кожну абсолютно ціль,яка є в клієнта. І сформувати свій інвестиційний портфель.

 А також, є частина друга, вона така ж важлива як і перша. У кожної людини відбувається якась проблема, коли він складає свій фінансовий план.Коли повністю порахували всі цілі: квартиру, яку хочу, машину, освіту, пенсійне забезпечення, все порахували, розділили на кількість років, місяців і визначили, скільки в місяць необхідно зберігати, щоб всі свої цілі виконати в строк, то дуже часто, хто хороші амбіції має , то не вистачає доходу для того, щоб реалізувати всі свої цілі у визначений строк.Тому частина друга, якій ми навчаємо - це підприємництво. Тобто збільшення не інвестиційного доходу (це частина перша), а бізнес доходу. Щомісяця збільшуючи дохід, таким чином зберігати можна все більше і більше грошей,для того щоб реалізувати свій фінансовий план і виконати свої цілі вчасно.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
7 тренингов, 41 тренер, 614 новостей, 43 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».