Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Нобелівські лауреати та тенденції світової економіки

29.10.2013
Нобелівські лауреати та тенденції світової економіки

Запрошуємо 5 листопада до Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] на управлінську дискусію присвячену цьогорічним Нобелівським лауреатам з економіки.

Цьогорічні лауреати з економіки, Юджин Ф. Фама, Ларс Пітер Хансен, Роберту Дж. Шиллер, більше десяти років працювали над питанням зміни вартості активів. Чому ця нагорода викликала здивування в колах фінансових аналітиків? Практикуючі фінансові аналітики вказують, що теорія ефективного фондового ринку вже давно себе пережила. Насправді, ринки керуються емоціями, інвестори і є далеко не раціональними, їх поведінка зазнає стадного впливу, часто «надуваючи» різні класи активів, провокуючи створення фінансових бульбашок. Проте класика залишається класикою. Це, як у фізиці, після законів Ньютона з’явилась релятивіська теорія. Проте у школах і університетах ніхто від класичної механіки не відмовляється, розуміючи всю її недосконалість.

Ми поговоримо про роботи нобелівських лауреатів з економіки 2013 року і відшукаємо раціональне та практичне зерно у їх емпіричних дослідженнях.

Спікер та модератор:

Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, керівник MBF, Ph.D., Lausanne University [Швейцарія]

Дата та час: 5 листопада, 18.30 - 20.00

Місце події: Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх

Участь у події безкоштовно, за обов’язковою реєстрацією.

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму та дочекайтеся підтвердження від представника kmbs.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, [044] 490 6635, [097] 511 20 87.

Автор: Пенцак Євген
Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Академия ШАГ приглашает вас на презентацию школы X-lab. Проект комплексного интеллектуального и личностного развития для детей 8-14 лет, 21.10.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Тренінг з управління персоналом, як один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій, 20.10.2017, InsightIntegro
Презентация Эннеаграммы в Киеве с Анной Лесик, 20.10.2017, EnneaLife.UA
Что нужно знать о своём потребителе? Какой ассортимент лучше? Стимулирование продаж — какие принципы и правила необходимо учитывать? Узнай обо всем от команды Gebs!, 20.10.2017, Global Education Business System
26-27 октября пройдет тренинг "Практическая психология для HR-ов. Методики диагностики при подборе и оценке персонала", 20.10.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».