Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Взаємодія першої особи та фінансового директора

19.11.2013
Взаємодія першої особи та фінансового директора

27 листопада Києво-Могилянська Бізнес школа запрошує власників на практичний воркшоп, присвячений основним питанням взаємодії СЕО та фінансового директора компанії.

Аудиторія: керуючі власники та перші особи. При взаємодії з фінансовим директором у першої особи компанії часто виникають такі питання:

  • Як тримати руку на пульсі фінансового стану компанії, не заглиблилюючись занадто у деталі ?
  • СЕО і фінансовий директор розмовляють «різними мовами», як це подолати?
  • Як оперативно отримувати фінансову оцінку своїх нових ідей? 
  • Чи має сенс бюджетування в сучасних умовах постійних змін?

В форматі, що складається з практичних групових воркшопів, дискусій та виступу спікера - Володимира Савчука, ми розглянемо ці та інші питання, а також обговоримо як змінилася роль фінансового директора сьогодні: які нові задачі перед ним постають, чого має очікувати від нього керівник та якою відповідальністю наділяти. Регламент:

  • 17.30 – 18.00 – реєстрація
  • 18.00 – 19. 30 - виступ В.Савчука про сучасне економічне середовище та фінансове навантаження,  робота в групах, в результаті якої в кожній групі з’явиться перелік задач, які СЕО має поставити перед своїм фінансовим директором, виступи-презентації рішень груп учасників. 

Спікер:

Володимир Савчук, викладач kmbs.

Професор, доктор наук, експерт зі стратегічного, фінансового та інвестиційного менеджменту. 

З 1991 по 2000 рік в якості консультанта Всесвітнього Банку в міжнародній групі експертів приймав участь в освітніх програмах для країн СНД і займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Провів 9 освітніх програм Всесвітнього Банку за тематикою реструктуризації підприємств. Провів більше 200 корпоративних та відкритих семінарів для менеджерів підприємств, викладає на програмах MBA kmbs. Автор тренінгових програм зі стратегічного менеджменту, управління фінансами, управлінського обліку, бюджетування, ризик-менеджменту, оцінювання вартості бізнесу, інвестиційного проектування, системи збалансованих показників (BSC). Керуючий партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств. 

Дата та час: 27 листопада, 18.30 - 20.00

Місце події: Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх

Умови участі: участь у події безкоштовно, за обов’язковою реєстрацією. 

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму нижче та дочекайтеся підтвердження від представника kmbs. 

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Юрія Бульби, координатора проекту: jb@kmbs.com.ua, [044] 490 6635, [097] 449 7082.

Автор: Савчук Володимир
Компания: Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Завтра состоится интересный практикум по работе с депрессией, 19.10.2017, Школа семейной грамотности, психологический клуб
1-2 ноября приглашаем на тренинг Ирины Стецуриной: «Управленческий учет в компании», 19.10.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Конкретные практические инструменты (модели) для выполнения финансового анализа деятельности Вашей компании, 19.10.2017, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
17 листопада у Львові практичний семінар "Як захистити бізнес? Попередження зловживань та запобігання шахрайству", 19.10.2017, Турана, консалтинговая компания
Пенсионной реформе-быть!!!Семинар в Одессе, 19.10.2017, IDM-проект
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».