Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Тренінг з управління персоналом, як один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій

20.10.2017
Тренінг з управління персоналом, як один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій

Тренінг з управління персоналом, це один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій. Де тренер є індикатором ваших компетенцій та усвідомленості того самого "секретного інгредієнту" в управлінні, якого ви досі не знали.

Тренінг з управління персоналом, це один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій і занурення у свій стиль керівництва та методи управління в роботі з персоналом. Де тренер є індикатором ваших компетенцій та розвитку, усвідомленості  того самого "секретного інгредієнту" в управлінні, який впливає на результати й показники, якого ви досі не знали.

Сьогодні був дуже активний, потенційний та динамічний тренінг "Основи управляння персоналом та розвиток індивідуальної результативності" і дуже приємно відмітити, що учасники були не лише з роздрібної торгівлі, а й з інших сфер діяльності. А саме, з сектору обслуговування (ресторани, кафе, піцерії), медичної сфери (стоматологічні клініки, медичні та лікувально-діагонстичні центри) і потенційні студенти націлені на саморозвиток і здобуття первинних навиків в управлінні.

Адміністратори та менеджери з персоналу компаній “Мед-Атлант”, м. Івано-Франківськ та “Вапіано”, м. Львів, змогли в форматі діалогу, консультації, методами особистого досвіду, активними вправами та завданнями, покращити особисті якості в менеджменті та поставили ціль використовувати отримані методи і знання на практиці в роботі з персоналом для підвищення фінансових показників.

Тренінги з менеджменту і управління проводимо на постійній основі з урахуванням ваших побажань та запрошуємо вас взяти участь, щоб переконатися на власному досвіді про дієвість наших знань та методів.


Вибирайте тему яка вас зацікавила та реєструйтеся:

Все про менеджмент та управління, окрім

Личная результативность и уверенность в себе. Какой я сегодня - мои результаты уже завтра

Основи управління персоналом та розвиток індивідуальної результативності

Планирование и управление временем. Тайм-менеджмент

Секрети підбору персоналу/Секреты подбора персонала

Все для ресторанного бизнеса... Практическая обучающая программа «Персонал класса Люкс» в сегменте «Профессионального Обслуживания Ресторанного бизнеса»

Автор: Фурса Елена
Компания: InsightIntegro (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Планируйте участие в программе Виктории Березиной «Тренинг-практикум для отдела закупок» - узнайте все о подводных камнях закупок!, 24.02.2018, Технологии роста
16 марта в Киеве состоится семинар-практикум Александра Буйваленко "Руководитель. Основы управления". Не пропускайте!, 24.02.2018, Технологии роста
Приглашаю Вас на лекцию о работе с метафорическими картами: как сделать работу эффективной и безопасной, 23.02.2018, Школа семейной грамотности, психологический клуб
Впервые в Украине! 2 - 4 апреля 2018 года, Одесса, 23.02.2018, ICU Group, группа тренинговых компаний
12-13 марта интенсивный тренинг "Маркетинг для немаркетологов", 23.02.2018, Smart Consulting
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».