Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Нова версія ICO 22000:2018

10.07.2018
Нова версія ICO 22000:2018

Новий стандарт вносить ясність для тисяч компаній по всьому світу, які вже використовують стандарт. Детальніше в статі..

Більше двохсот захворювань можуть поширюватися в харчовому ланцюжку, тому стійке виробництво продуктів харчування є однією з найголовніших проблем. Глобалізація торгівлі харчовими продуктами в більшій мірі ускладнює безпеку харчових продуктів, а нова редакція ISO 22000 на системи управління безпечністю харчових продуктів дає своєчасний відповідь.

Безпека харчових продуктів передбачає запобігання, усунення потенційної небезпеки, яка може виникнути в будь-який момент від місця виробництва і до місця споживання продукції. Оскільки загрози безпеці харчових продуктів можуть бути введені на будь-якому етапі процесу, кожна компанія в ланцюзі постачань харчових продуктів повинна здійснювати належний контроль за ризиками. Фактично продовольчу безпеку можна підтримувати тільки спільними зусиллями всіх сторін-учасниць: урядів, виробників, роздрібних торговців і кінцевих споживачів.

ISO 22000: 2018, Системи менеджменту в області безпеки харчової продукції - Вимоги для будь-якої організації в харчовому ланцюжку, підходить для організацій всіх типів. Основним завданням стандарту є трансформація управління безпечністю харчових продуктів в безперервно вдосконалюваний процес. В основі даного стандарту міститься підхід, який застосовується до безпеки харчових продуктів, який допомагає виявляти, запобігати і зменшувати небезпеку протягом всього ланцюжка харчування.

Новий стандарт вносить ясність для тисяч компаній по всьому світу, які вже використовують стандарт. Останні зміни в стандарті включають:

Адаптацію структури високого рівня, загальної для всіх стандартів системи управління ІСО, що спрощує організаціям об'єднання з ISO 22000 та іншими системами менеджменту (такими, як ISO 9001 або ISO 14001) в необхідні терміни;
Новий підхід до ризику, як до життєво важливої ​​концепції в харчовій промисловості, що відрізняє ризик на операційному рівні від бізнес-рівня системи управління;
Тісний взаємозв'язок з Кодексом Аліментаріус, продовольчою групою Організації Об'єднаних Націй, яка розробляє керівні принципи безпеки харчових продуктів для урядів.
Новий стандарт пропонує контроль динаміки ризиків для безпеки харчових продуктів, поєднуючи такі загальновизнані ключові елементи: інтерактивну комунікацію, управління системами, програми необхідних попередніх заходів (PRPs) і принципи аналізу небезпек і критичних контрольних точок (HACCP).

Якоб Файерманд (Jacob Faergemand), голова технічного комітету ISO / TC 34, Продукти харчування, підкомітету 17, Безпека систем менеджменту, говорить: «Щоб задовольняти потребам ринку в безпечності харчових продуктів, ISO 22000 розроблявся зацікавленими сторонами, які беруть участь у забезпеченні відповідного рівня безпеки харчових продуктів: управління, споживачі, консалтинг, промисловість і дослідження. Якщо система управління безпечністю харчових продуктів буде розроблено користувачами ISO 22000, Ви переконаєтеся в тому, що вимоги ринку виконані ».

ISO 22000: 2018 скасовує та замінює ISO 22000: 2005. Організації, сертифіковані за стандартом, мають три роки з моменту публікації, щоб перейти на нову версію.
https://www.iso.org/ru/news/ref2301.html

Автор: Березова Світлана Семенівна
Компания: ISO business-studio (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Обновлённое расписание мероприятий по саморазвитию в Харькове, 22.03.2019, Откровенно со Вселенной
Приглашаем на онлайн-семинар Игоря Чумарина по предотвращению потерь на складах и РЦ, 22.03.2019, TradeMasterGroup
Приглашаем на курс актерского мастерства. Старт 23 марта, 22.03.2019, Ремарка, актерская школа
Психологические курсы и тренинги в Киеве. Есть графики в апреле, мае. Доступно и интересно для широкого круга слушателей, 22.03.2019, Тренд, учебная студия
Разрешите пригласить Вас, на практикум "Мастер закупок: результативные переговоры", 22.03.2019, Национальный, бизнес-центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».