Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Курс з управлінської економіки в рамках флагманської програми “Energy of Innovation: Executive MBA” компанії ДТЕК

20.01.2020
Курс з управлінської економіки в рамках флагманської програми “Energy of Innovation: Executive MBA” компанії ДТЕК

Максим Обрізан провів курс з управлінської економіки в рамках флагманської програми “Energy of Innovation: Executive MBA” компанії ДТЕК.

Максим Обрізан (PhD in Economics, the University of Iowa), викладач Kyiv School of Economics та бізнес-тренер Development Training & Consulting, провів курс з управлінської економіки в рамках флагманської програми “Energy of Innovation: Executive MBA” компанії ДТЕК.

Учасники вивчали основи економіки в динамічній інтерактивній формі, з мінімумом теорії і фокусом на нових бізнес-кейсах. Працюючи в групах, майбутні титани українського енергетичного бізнесу вивчали попит, пропозицію, ефект від зміни смаків, вплив еластичності попиту на максимізацію доходів, роль перехресної еластичності в щоденних бізнес-рішеннях.

Крім того, учасники проаналізували, як фірми встановлюють ціну залежно від конкурентного типу ринку, а також роль цінової дискримінації для максимізації прибутків.

Не секрет, що на більшості ринків існує всього декілька великих гравців, тому стратегічна взаємозалежність, яку вивчає теорія ігор, відіграє ключову роль у сучасному ринковому середовищі. Необхідність в теорії ігор виникла тому, що багато бізнес-ситуацій призводять до парадоксальних результатів, коли конкуренти не можуть домовитися про потенційно вигідне співробітництво.

Теорія ігор стала популярною в бізнесі після фільму «Ігри розуму» (“Beautiful mind”), у якій Рассел Кроу зіграв Джона Неша, одного з засновників теорії ігор.  Джон Неш спростував концепцію Адама Сміта про оптимальність ринкового механізму в разі відходу від досконалої конкуренції.

Класичний економічний приклад так званої «дилеми в’язня» – це нездатність країн-учасниць ОПЕК домовитися про зниження видобутку нафти для підвищення її ціни.

У якості самостійної роботи учасники проаналізували економічний ефект від різних маркетингових стратегій на рівень беззбитковості, використовуючи реальний бізнес-кейс від Harvard Business Publishing.

Більше про тренінги та проекти Максима Обрізана на нашому сайті

Автор: Обризан Максим
Компания: Development Training & Consulting (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Подарунки, подарунки, подаруночки! TRN.ua надає більше часу на розміщення, 22.06.2021, TRN.ua
Тренинги коммуникативных навыков для бизнеса. Психология бизнеса. Очно и онлайн, 21.06.2021, ACTION, бюро технологий роста
Психологические консультации онлайн. Помощь при эмоциональных сложностях, 21.06.2021, ACTION, бюро технологий роста
4 июля приглашаем на игру "Сатори. Радикальное прощение", 21.06.2021, Живое Cлово, учебно-психологический центр
26 июня выездной тренинг "Навигатор здоровья. Жизнь без таблеток", 21.06.2021, Живое Cлово, учебно-психологический центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».