Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Нові навчальні програми для бізнесу

13.09.2021
Нові навчальні програми для бізнесу

Ще минулого тижня команда Центр бізнес-технологій ТОТ підкоряла чергові гірські вершини Карпат, надихалась видами Прикарпаття та заряджалась світанками, а завтра вже корпоративне навчання з менеджменту, що правда на Закарпатті.

Команда Центр бізнес-технологій ТОТ у ресурсі й, як ніколи, готова до нового бізнес сезону. Навчальний графік у вересні дуже щільний на корпоративне навчання, але ми підготували відразу 2 нові програми у відкритому форматі.

Як завжди, відкритті програми – це поєднання та систематизація кращого практичного досвіду, отриманого в результаті реалізації наших проєктів, у тому числі від наших закордонних партнерів, їх адаптація в реаліях бізнесу в Україні та помножена на впевненість, що ми можемо краще).

Пропонуємо Вашій увазі програми "Стратегічні закупівлі" та "Організація й економіка виробництва", детальніше на сайті компанії.

У новому бізнес сезоні багато запитів на навчальні програми з управління змінами, управління ризиками, менеджменту для керівників, LEAN інструментів, категорійного менеджменту та дизайн-мислення. Не здають своїх позицій і навчальні програми з фінансів, логістики та Agile (який в цьому році підкріплений сертифікатом Agile Project Management від APMG International - Great Britain, провайдер OMEC) та досвід і практика пошуку інформації від нашої стратегічної партнерки Елліни Шнурко-Табакової. 

Місія нашого Центру – допомагати організаціям досягати успіхів, високого рівня ефективності й сталого розвитку в довгостроковій перспективі завдяки постійному навчанню співробітників кращим бізнес-практикам і реалізації ефективних консалтингових проєктів.

Команда ЦБТ ТОТ – ми знаємо, про що говоримо. www.tot.com.ua

Автор: Ольга Пестрецова-Блоцька
Компания: ТОТ, центр бізнес-технологій (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Как профессионально провести внутренний аудит СМК на предприятии, 28.01.2022, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Вы хотите получить концентрированную практику по внедрению Системы менеджмента качества?, 28.01.2022, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
6 февраля приглашаем на групповые расстановки по Хеллингеру, 28.01.2022, Живое Cлово, учебно-психологический центр
5 февраля приглашаем на психологические посиделки «Денежная карма», 28.01.2022, Живое Cлово, учебно-психологический центр
Старт курсу CFA «Дипломований фінансовий аналітик» 20 лютого, 28.01.2022, HOCK International, Ukraine
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».