Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Нові навчальні програми для бізнесу

13.09.2021
Нові навчальні програми для бізнесу

Ще минулого тижня команда Центр бізнес-технологій ТОТ підкоряла чергові гірські вершини Карпат, надихалась видами Прикарпаття та заряджалась світанками, а завтра вже корпоративне навчання з менеджменту, що правда на Закарпатті.

Команда Центр бізнес-технологій ТОТ у ресурсі й, як ніколи, готова до нового бізнес сезону. Навчальний графік у вересні дуже щільний на корпоративне навчання, але ми підготували відразу 2 нові програми у відкритому форматі.

Як завжди, відкритті програми – це поєднання та систематизація кращого практичного досвіду, отриманого в результаті реалізації наших проєктів, у тому числі від наших закордонних партнерів, їх адаптація в реаліях бізнесу в Україні та помножена на впевненість, що ми можемо краще).

Пропонуємо Вашій увазі програми "Стратегічні закупівлі" та "Організація й економіка виробництва", детальніше на сайті компанії.

У новому бізнес сезоні багато запитів на навчальні програми з управління змінами, управління ризиками, менеджменту для керівників, LEAN інструментів, категорійного менеджменту та дизайн-мислення. Не здають своїх позицій і навчальні програми з фінансів, логістики та Agile (який в цьому році підкріплений сертифікатом Agile Project Management від APMG International - Great Britain, провайдер OMEC) та досвід і практика пошуку інформації від нашої стратегічної партнерки Елліни Шнурко-Табакової. 

Місія нашого Центру – допомагати організаціям досягати успіхів, високого рівня ефективності й сталого розвитку в довгостроковій перспективі завдяки постійному навчанню співробітників кращим бізнес-практикам і реалізації ефективних консалтингових проєктів.

Команда ЦБТ ТОТ – ми знаємо, про що говоримо. www.tot.com.ua

Автор: Ольга Пестрецова-Блоцька
Компания: ТОТ, центр бізнес-технологій (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Программы по МСФО - это преимущества вашей карьеры!, 18.09.2021, Школа успешного бизнеса
Готуємо до тестування з СІМА- ви з нами?, 18.09.2021, Школа успешного бизнеса
22 сентября тренинг для менеджеров по продажам, 18.09.2021, Мастерская визуальной психодиагностики
21 сентября приглашаем на авторскую школу "Духовный код личности", 17.09.2021, Живое Cлово, учебно-психологический центр
22 сентября приглашаем на школу ораторского искусства Александра Харина, 17.09.2021, Живое Cлово, учебно-психологический центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».