Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Запрошуємо на програму "Сучасні методи органолептичної оцінки продовольчої сировини, продуктів і води/напоїв" (із проведенням дегустації)

15.09.2021
Запрошуємо на програму "Сучасні методи органолептичної оцінки продовольчої сировини, продуктів і води/напоїв" (із проведенням дегустації)

Програма спрямована на вдосконалення та поглиблення у слухачів професійних компетенцій, вивчення сенсорних характеристик і органолептичних показників харчової продукції/сировини, прийомів дегустаційного аналізу.

В програму практикуму входять практичні завдання та проведення дегустації продукції/сировини.

Будуть розглядатися питання:

1.    Вивчення нормативно-правової документації в галузі сучасної оцінки органолептичних показників із застосуванням методів сенсорного аналізу.

2.    Організація органолептичних випробувань. Устаткування сучасної сенсорної лабораторії. Підготовка відібраних зразків, комплектування дегустаційної комісії.

3.    Тестування зору (розрізнення кольорів). Визначення нюхової чутливості. Визначення інтенсивності запаху. Ідентифікація запахів. Дослідження сенсорної пам'яті. Ознайомлення з основними смаками. Ідентифікація смаків Дослідження смакової чутливості і порогів сприйняття смаку. Практичні заняття.

4.    Вплив зовнішніх умов та індивідуальних особливостей дегустаторів на вразливість органів зору, смаку, нюху, дотику. Поняття «карти язика», зорової, смакової і нюхової чутливості (пороги сприйняття, сенсорна пам'ять та інші), адаптації і втоми органів почуттів, маскування і компенсації смаків і запахів та інші відомості, необхідні для організації правильної роботи експертів-дегустаторів. Вплив статі, віку, генетичних та інших індивідуальних чинників, географічних особливостей, національних традицій на особливості сприйняття сенсорних органів.

5.    Організація сучасного сенсорного аналізу. Характеристика споживчих та аналітичних методів. Оцінка достовірності результатів. Баловий і профільний методи дегустаційної експертизи якості продуктів. Принципи побудови традиційних бальних шкал. Правила розроблення науково обґрунтованих бальних шкал. Поняття діапазону (бальності) шкали, градації коефіцієнтів вагомості. Практичне заняття по побудові бальних шкал і обробки результатів.

6.    Методи органолептичних випробувань. Розпізнавальні методи. Методи: парного порівняння, трикутника, «дуо-тріо», «два з п'яти», «А - не А».

7.    Вимоги до приміщення та оснащення для проведення органолептичного аналізу. Необхідні умови щодо приміщення, освітлення, обладнання, посуду, допоміжних матеріалів та інші, які забезпечують правильну організацію роботи дегустаторів для отримання об'єктивних і відтворюваних результатів. Джерела помилок у дегустаційному аналізі.

8.    Практична робота. Проведення споживчої дегустації та обробка результатів. Продукція чи сировина – узгоджується зі слухачами до проведення практикуму.

Чекаємо вас на нашому практикумі, в разі зацікавленості - готові провести навчання в корпоративному форматі тільки для співробітників вашого підприємства.

Автор: Макаренко Александр Григорьевич
Компания: Стандарты технологии развитие (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Программы по МСФО - это преимущества вашей карьеры!, 18.09.2021, Школа успешного бизнеса
Готуємо до тестування з СІМА- ви з нами?, 18.09.2021, Школа успешного бизнеса
22 сентября тренинг для менеджеров по продажам, 18.09.2021, Мастерская визуальной психодиагностики
21 сентября приглашаем на авторскую школу "Духовный код личности", 17.09.2021, Живое Cлово, учебно-психологический центр
22 сентября приглашаем на школу ораторского искусства Александра Харина, 17.09.2021, Живое Cлово, учебно-психологический центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».