Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Прийми участь в тренінгу з найкращими лідерами сучасного менеджменту 11-13 листопада. Використовуй метод 4D Systems NASA

19.10.2021

Кардинально новий підхід від інженера та керівника NASA.

Вітаємо! Тепер Ви маєте доступ до найефективнішої, сучасної та унікальної методики з управління командами. Підхід: «Роби як я!» — є абсолютно застраілимзастарілим, оскільки. Так як не існує жодної ідентичної ситуації в роботі з людьми.

Тому, як сучасному Лідеру, Вам необхідно успішно оволодіти методами, за допомогою яких Ви зможете діяти компетентно, незалежно від ситуації та досвіду.

Метод «4D Systems» довів свою ефективність в командах в NASA та впроваджується в таких компаніях, як Boeing, Ford, Lockheed Martin, General Electric, NASA та інші інших (або ін.).

Цю систему вже більше ніж 25 років впроваджують компанії в США, Японії, Німеччині та Китаї, а тепер і в Україні.

У 2007 році методика «4D Systems» отримала премію ICF, як "Найкраща система командоутворення". Вона довела свою ефективність тим, що повертає вкладені інвестиції в навчання.

Що насправді є самим складним найскладнішим в роботі з людьми? Це вміння впливати на їх поведінку; вміння керувати людським фактором й впливати на те, чого інші, на жаль, не помічають, або не хочуть помічати та бояться обговорювати (це т.з. "слони в кімнаті").

Які ж переваги Вашої участі у наших тренінгових навчаннях?

Ми пропонуємо навчальну програму для сучасних лідерів, які керують професійними, проєктними, віртуальними та крос-культурними командами, а також та специфічними командами (вченими, програмістами, дизайнерами, лікарями).

Цей тренінг для Лідерів, які мріють професійно керувати результативністю команд та працювати в крутих проєктах, отримувати високий дохід та швидко рухатися по кар’єрі.

4D Systems — метод підвищення продуктивності Лідера, який зможе допоможе розв'язувати проблеми через зміну мислення та поведінки команди.

Разом з «4D Systems» Ви станете потужним інструментом для вимірювання продуктивності вашої  команди та особистої продуктивності. Методика унікальна тим, що використовує чіткі вимірювані показники соціально-психологічних процесів у колективі, за допомогою яких Ви, як лідер, маєте можливість прийняти правильні рішення та сфокусуватись на вирішенні конкретних проблем з підвищення ефективності вашої команди.

Тренінг проходить в форматі командних ігор та кейсів з реалізації проєктів, вправ, тестів, відеоаналізу та мінілекцій.

«Яскрава особистість, яка вміє працювати з командою, врятує світ!»
 Rogearson coach center.

Автор: Котульська Наталія
Компания: Роджерсан коуч центр (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Продолжается формирование группы на онлайн-тренинг 7-8 декабря 2021 года: практикум внутреннего аудита системы менеджмента качества на основе ДСТУ ISO 9001:2015, 27.11.2021, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Приглашаем 2-5 декабря рассмотреть составляющие компоненты харизматического лидерства. Практические аспекты алгоритма достижения успеха, 27.11.2021, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Рекомендуем для Вас, онлайн тренинг-практикум: «Школа Продавца», который будет проходить, 16-17 та 21-22 декабря, по 4 часа в день, 26.11.2021, Национальный, бизнес-центр
Приглашаем Вас, на онлайн-тренинг с практическими заданиями «Управление запасами товаров и готовой продукции», 26.11.2021, Национальный, бизнес-центр
Базовий курс Power Bi. Проводимо індивідуальне та корпоративне навчання, 26.11.2021, Тренд, навчальна студія
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».