Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Стартував безкоштовний практичний онлайн курс-аппрентисаж junior java developer від «Кузні Талантів»

25.11.2021

Курс-аппрентисаж junior java developer уже стартував, проте не засмучуйтеся, якщо не встигли записатися — слідкуйте за оновленнями сайті або у соцмережах «Кузні Талантів» і ми обов’язково повідомимо Вас про нові освітні можливості.

Холодно? А в «Кузні Талантів» — гаряча пора! У нас стартував безкоштовний практичний онлайн курс-аппрентисаж junior java developer зі стипендією та можливістю працевлаштування в сфері FinTech та Crypto.

 Групи набрані, студенти за комп’ютерами у хвилюючому та радісному очікуванні. Якщо ви не записалися на наш курс-аппрентисаж ви, звичайно ж, багато втратили, проте не поспішайте засмучуватися — слідкуйте за оновленнями на нашому сайті або у соцмережах «Кузні Талантів» і ми обов’язково повідомимо Вас про старт наступного курсу або нові освітні можливості від «Кузні Талантів».  

Мрієте про роботу в ІТ, але не можете наважитися, не знаєте, як і з чого почати? Кажуть, кожна людина — коваль свого щастя:  приходьте у «Кузню Талантів», і ми разом «викуємо» тверді, мов сталь, знання і вміння для роботи в сфері ІТ!

Ми навчаємо безкоштовно, більше того, найкращим студентам видаєм стипендію і пропонуємо працевлаштування.    

Курсів багато, а Кузня — одна!

Кузня Талантів  FinTech і  Crypto створена командою професіоналів у сфері електронних платежів — американсько-українською компанією United Thinkers UA, що займається розробкою програмного забезпечення та наданням консалтингових послуг для платіжної індустрії. Основний продукт компанії — платіжна система UniPay Gateway. А ще — це колектив талановитих та амбітних людей, які прагнуть розвиватися в професіях IT.

Навіщо ми створили Кузню Талантів, запитаєте ви?

Тому що ми прагнемо не тільки створювати інноваційні продукти, але й ділитися своїм досвідом, створювати атмосферу, де можна отримувати практичні знання і відкривати нові таланти, бо саме талановитих і працьовитих людей потребує наша команда.

Компания: FinTech & Crypto Academy, кузня талантів (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
См. также
Продолжается формирование группы на онлайн-тренинг 7-8 декабря 2021 года: практикум внутреннего аудита системы менеджмента качества на основе ДСТУ ISO 9001:2015, 27.11.2021, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Приглашаем 2-5 декабря рассмотреть составляющие компоненты харизматического лидерства. Практические аспекты алгоритма достижения успеха, 27.11.2021, Школа административного управления Зиминой, консалтинговый центр
Рекомендуем для Вас, онлайн тренинг-практикум: «Школа Продавца», который будет проходить, 16-17 та 21-22 декабря, по 4 часа в день, 26.11.2021, Национальный, бизнес-центр
Приглашаем Вас, на онлайн-тренинг с практическими заданиями «Управление запасами товаров и готовой продукции», 26.11.2021, Национальный, бизнес-центр
Базовий курс Power Bi. Проводимо індивідуальне та корпоративне навчання, 26.11.2021, Тренд, навчальна студія
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».