Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Конференція «Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні»

30.07.2009

25 вересня 2009 року Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) проведе вже традиційну конференцію «Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні».

Час проведення – 10-00-18-00. Місце проведення - м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8А, Міжнародний інститут бізнесу.

В сучасних економічних умовах ставлення до проблематики корпоративного управління в Україні не є однозначним. Дехто вважає, що наразі не до корпоративного управління. Дехто, навпаки, думає, що побудова ефективних моделей корпоративного управління, пошук власного місця та ролі в цих моделях повинні стати пріоритетами як для приватного бізнесу, так і для органів державного управління, місцевих органів влади. Адже саме через вдосконалення корпоративного управління бізнес вирішує такі складні завдання, як: узгодження інтересів як між власниками бізнесу, так і між власниками, з одного боку, і найманими управлінцями, з іншого боку; реструктуризація бізнесу для підвищення його ефективності та керованості; залучення коштів інвесторів для забезпечення перманентного, випереджаючого в порівнянні з конкурентами зростання власного бізнесу; протидія спробам рейдерських захоплень підприємств і т.п.
Особливу актуальність тематика корпоративного управління набуває у зв’язку з набуттям чинності у 2009 р. довгоочікуваного Закону України "Про акціонерні товариства". З введенням в дію Закону всі АТ повинні: розкривати інформацію про афілійованих осіб; застосовувати кумулятивне голосування під час виборів Наглядової ради; неухильно виконувати жорсткі процедури укладення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю; в обов’язковому порядку широко залучати зовнішніх експертів (аудиторів та оцінювачів) до своєї поточної діяльності; здійснювати обіг акцій тільки на фондових біржах (для публічних АТ); виконувати багато інших вимог.
Програма конференції розділена на п’ять дискусійних блоків для обговорення питань сучасного стану й основних проблем корпоративного управління в Україні: взаємовідносин держави, як акціонера, з іншими акціонерами та стейкхолдерами; корпоративного управління в публічних компаніях; сучасної української практики роботи Наглядових рад; побудови ефективного захисту від корпоративного шантажу та корпоративних захоплень. Особливу увагу передбачається приділити питанням вдосконалення корпоративного законодавства, впливу інвестиційного клімату на розвиток системи корпоративного управління в країні, взаємодії менеджерів компанії, акціонерів та інвесторів. З програмою Конференції можна познайомитись на нашому сайті www.iib.com.ua/cg.
Організатором Конференції виступає Міжнародний інститут бізнесу.
Генеральний спонсор Конференції – аудиторська компанія «Бейкер Тіллі Україна».
Партнери Центру корпоративного управління МІБ – адвокатська компанія «Арцінгер», Комітет з корпоративного права ВГШО «Асоціації правників України», Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Міжнародна Асоціація Економічної Безпеки.
Інформаційні партнери – Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку, ІА «Advisers», Агентство конфліктного PR /PR I Z/, журнал «Управление компанией».
Інтернет - партнери – Юридичний портал України та сайт «Корпоративне право».

Запрошуємо взяти участь у конференції в якості учасників, доповідачів, партнерів, спонсорів.

З питань участі звертайтесь до Інни Науменко – тел. (044) 228-87-59 (прямий), 585-00-33 (вн. -132), e-mail: Inna.Naumenko@iib.com.ua .
З питань спонсорства та виступу на Конференції звертайтесь до Оксани Журавльової – тел. (044)228-87-59, 585-00-33 (вн. -131), e-mail: Oksana.Zhuravlova@iib.com.ua.
З питань медіа-партнерства звертайтесь до Ірини Біляченко – тел. (044) 228-87-59 (прямий), 585-00-33 (вн. 107), e-mail: Irina.Bilyachenko@iib.com.ua .

Компания: Международный институт бизнеса (все новости компании)
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
См. также
Академия ШАГ приглашает вас на презентацию школы X-lab. Проект комплексного интеллектуального и личностного развития для детей 8-14 лет, 21.10.2017, Шаг, компьютерная академия (Днепропетровский филиал)
Тренінг з управління персоналом, як один з ефективних інструментів підвищення особистих компетенцій, 20.10.2017, InsightIntegro
Презентация Эннеаграммы в Киеве с Анной Лесик, 20.10.2017, EnneaLife.UA
Что нужно знать о своём потребителе? Какой ассортимент лучше? Стимулирование продаж — какие принципы и правила необходимо учитывать? Узнай обо всем от команды Gebs!, 20.10.2017, Global Education Business System
26-27 октября пройдет тренинг "Практическая психология для HR-ов. Методики диагностики при подборе и оценке персонала", 20.10.2017, HR-Master, первый специализированный тренинг-центр
Перейти к списку всех новостей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».