Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Новости

RSS
Поиск новостей
запрос:
компания:

Киевский институт рационально-интуитивной психотерапии «Я»

подробнее о компании →
Киевский институт рационально-интуитивной психотерапии «Я»
Новости 1-10 из 173
июл 07 17-18 липня програма навчання для спеціалістів "Психотерапія порушень сну", 07.07.2021
Здоровий сон - це основа фізичного і психічного здоров'я. Ми всі живемо в світі, повному стресу й тривог, і це не може в тій чи іншій мірі не позначатися на нашому самопочутті та якості сну.
июл 06 З 8 липня стартує курс "Секрети перехідного віку: курс для батьків", 06.07.2021
Ми розглянемо основні складності, з якими стикаються батьки підлітків і детально обговоримо можливі способи і інструменти їх подолання.
июн 15 26-27 червня запрошуємо на навчання в форматі онлайн "Розлад харчової поведінки в трансдіагностичній моделі", 15.06.2021
На семінарі ви познайомитесь з сучасним підходом, який пропонує науково-доведені протоколи терапії.
июн 03 5-6 червня чекаємо спеціалістів на навчання "Психотерапія травматичного досвіду", 03.06.2021
Наявність травматичного досвіду може чинити серйозний негативний вплив на фізичний і емоційний стан клієнта, його життя в цілому. Цей курс про те, як надати кваліфіковану психологічну допомогу таким клієнтам.
мая 25 26-29 липня запрошуємо спеціалісті в на інтенсив "МАК і пісочниця як інструмент психотерапії в роботі з дорослими клієнтами", 25.05.2021
Учасники зможуть познайомитися з можливостями асоціативних метафоричних карт і навчитися новим технікам і прийомам використання пісочниці як інструменту психотерапії. Доповненням до програми тренінгу стануть психологічні ігри.
мая 24 Запрошуємо на проограму навчання для психологів "Діти з СДУГ і порушеннями поведінки: нейрокорекційні і психотерапевтичні технології", 24.05.2021
"Він абсолютно некерований!" "Вона ігнорує наші прохання!" "Що мені робити з моєю дитиною?" Ви психолог і чуєте подібні фрази від батьків? Або ви педагог і вони відносяться до одного з ваших учнів? А може, ви самі батько і це ваші репліки?
мая 24 29-30 мая состоится обучение для психологов "Детская травма", 24.05.2021
Стрессовое событие, угрожающее жизни и здоровью ребенка или окружающих, или воспринимающееся как таковое, оставляет глубокий след в незрелой психике. Именно это и является сутью психологической травмы. .
апр 05 Вже 10-11 квітня стартує програма навчання для психологів "Діти з СДУГ і порушеннями поведінки: нейрокорекційні і психотерапевтичні технології", 05.04.2021
"Він абсолютно некерований!" "Вона ігнорує наші прохання!" "Що мені робити з моєю дитиною?" Ви психолог і чуєте подібні фрази від батьків? Або ви педагог і вони відносяться до одного з ваших учнів? А може, ви самі батько і це ваші репліки?
мар 23 27-28 марта программа обучения "Диагностика и коррекция детей раннего возраста (до 3-х лет)", 23.03.2021
Большинство родителей обращаются за помощью к специалистам после 4 лет. Да, работать с малышами, особенно, если они имеют проблемы в развитии, сложно. НО! Именно ранний возраст наиболее показателен и пластичен для коррекции.
мар 10 С 15 по 18 марта "Основы нейропсихологии для психологов и психотерапевтов", 10.03.2021
Первый шаг на пути к лучшему пониманию клиента начинается с познания себя, а познание себя лучше начинать с усвоения алгоритмов функционирования и развития мозга, того, как он формирует нашу психику.
Страницы:
1 2 3 4 5 18
следующая →
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».