Work.ua 14 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Смолінський Микола Володимирович

Смолінський Микола Володимирович
Эл. почта: Сайт:
http://ceasc-bw.com
Компания:
О тренере:

Подробная информация

Президент Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації; Співзасновник Sp z o.o.Consulting Group 2027, Лодзь (Польща); фахівець з пошуку фінансових інструментів та роботі з європейськими фондами, фахівець з європейської інтеграції.

Тренерський досвід – 11 років.

Більше 150 проведених тренінгів, учасниками яких стали більше 3000 осіб.

Тренінги проводилися на замовлення: ОБСЄ, Ради Європи, USAID, уряду Канади.

Останніх 4 роки задіяний як тренер в авторських тренінгах та програмах післядипломної освіти.

Авторські навчальні програми та тренінги

З 2009 року Фундація CEASC веде системну роботу по підготовці фахівців у сфері написання та управління проектами.

Тренінг «Написання проектів. Фонди ЄС» – базовий тренінг з написання проектів. Тренінг дає можливість отримати необхідні знання для початку ведення проектної діяльності або ж систематизувати наявні знання, розібравшись детально з поняттями «мета», «цілі», «завдання», «структура проекту» тощо, з питаннями структури та бюджету проекту, зі специфікою роботи в міжнародних проектах.. Учасники тренінгу отримують базовий рівень знань по роботі з фондовими коштами, в тому числі із структурними фондами ЄС.

Тренінг «Інвестиційні проекти. Фонди ЄС» - це навчальний продукт, в основі якого управління інвестиційними або «твердими» проектами, джерела фінансування таких проектів, особливості роботи з європейськими структурними фондами для сектору малого та середнього бізнесу (МСП). 

Тренінг «Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки» - тренінг для представників академічного середовища, що дає можливість вибудувати покроковий алгоритм участі у міжнародних програмах наукової мобільності (індивідуальні гранти, соціальні проекти, наукові дослідження тощо). 

За 2012-2019 рр. було проведено 47 тренінгів, участь в яких взяли близько 1900 осіб.

Фундація проводить окремо також і навчання менеджерів з управління європейськими проектами у форматі здобуття післядипломної освіти «Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі ЄС на 2014 – 2020 роки». Навчальна програма тривалістю 9 місяців спрямована на системну підготовку фахівців з написання, управління та звітування в проектах до європейських фондів.

На даний момент 211 осіб завершили навчання в рамках курсу (5 груп). 

Лекторами та викладачами навчально-тренінгових програм є фахівці-практики з України та Польщі з багаторічним досвідом ведення проектної діяльності, фахівці з євроінтеграції, представники професійного середовища, що забезпечує максимально високий рівень навчання та актуальність отриманих знань.

Новости

07.02.2017 Підходить до завершення реєстрація на закордонне стажування для підприємців «Присутність на ринках ЄС. Інтенсивний бізнес - курс», яке пройде 11 – 16 березня у Польщі, Чехії та Австрії!
15.03.2016 Як залучити кошти з Європи, – семінар від експерта
15.03.2016 У Тернополі розповіли про «Вихід на ринки ЄС»

Статьи

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
6 тренингов, 3 тренера, 16 новостей, 10 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».