Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Альдер Елізабет

Альдер Елізабет
Телефон:
(098) 608-72-60 Показать
Эл. почта: Компания:

Подробная информация

Коуч, тренер, бізнес-консультант, керуюча справами і власниця тренінгово-консалтингової фірми у Братіславі INC Training&Consulting (Братислава)www.inctrainconsult.eu

Елізабет консультує фірми в Австрії та Східній Європі при запровадженні ними своїх планів щодо змін і працює коучем для підприємців та менеджерів, які ініціюють проекти змін і управляють ними.

В якості консультанта Віденського офісу страхової компанії «Generali»www.generali.com Елізабет Альдер керувала проектом змін під назвою TATRA, метою якого було злиття відділів розвитку прикладних програм у новоствореному товаристві VIS Generali; це означало розвиток нової організаційної структури, нових процесів та роботи над новою культурою праці для 220 осіб.

Елізабет Альдер-Вюррер викладає менеджмент змін і консультування організацій в Австрійській асоціації групової терапії та групової динаміки (ÖAGG, www.oeagg.at), найстарішій австрійській освітній інституції для консультантів.

Елізабет студіювала математику та економіку у Технічному університеті Відня, здобувши диплом інженера, а також здобула освіту з менеджменту в Економічному університеті Відня. Кваліфікацію спеціаліста з менеджменту змін їй було присвоєно інтернаціонально визнаним інститутом консультування Neuwaldegg, а з теми організаційної культури вчителем був Dr. Edgar Schein (СШA). Актуальною темою інтенсивного опрацювання є нові розробки організаційних дизайнів як відповідь на економічну кризу.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
2 тренинга, 3 тренера, 21 новость, 7 статей
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».