Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Гавриленко Юлия

Телефон:
(044) 529-41-99 Показать
Эл. почта: Сайт:
abctraining.kiev.ua
Компания:

Подробная информация

Вже більше 17 років працює в відомих іноземних компаніях, з яких 15 в Маркетингу. За першим фахом філолог – вчитель іноземних мов (французька та англійська мови), а в 2006 отримала диплом Маркетолога в СIM (Королівський Інститут Маркетингу) при Міжнародному Інституті Бізнесу в Києві.

Бізнес кар’єру почала  в 1997 році в компанії Nestle, де за 7 років виросла до рівня Brand Manager (Nuts, Nesquik, Світоч печиво). В 2004 році отримала пропозицію від GSK, де за 6 років відповідала за бренди Aquafresh та Coldrex.

З 2010 по 2012 рік працювала на фармацевтичному ринку – в компанії Pfizer запустила новий бренд – вітаміни Centrum, а в компанії Sanofi відповідала за найбільшу категорію – Гастро препарати (бренди Эссенціале, Фестал, Маалокс).

В 2012 році повернулася на ринок FMCG (товари повсякденного попиту). Займалась інноваціями в компанії SanInBev (пиво «Bud», «Stella Artois», «Чернігівське») та відповідала за більше ніж 90% бізнесу в компанії Вітмарк (соки «Наш Сік», дитяче харчування «Чудо-Чадо»…).

В професійному портфелі запуски десятків нових брендів, продуктів і категорій, багато успішних рекламних компаній. Протягом всієї кар’єри відвідала більше десятку тренінгів та навчальних курсів з маркетингу та інших направлень бізнесу.
З 2012 року є викладачем Київської Академії Реклами.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».