Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Котульска Наталія

Котульска Наталія
Телефон:
(067) 848-58-81 Показать
Эл. почта: Сайт: Компания:
О тренере:

Подробная информация

Давайте познайомимось, мене звати Наталія Котульська, CEO та Founder компанії Rogearson Coach Center, тренер по 4D Systems NASA, коуч, психолог, бізнес-тренер.
Розвиток Лідерів та їх команд — справа мого життя.

Впевнена, що яскрава індивідуальність, яка вміє працювати в команді врятує світ!!

Я успішно допомагаю Лідерам через навчання та коучінг ставати щасливими та ефективними, взаємодіючи з іншими людьми.

Мене завжди вражають та розчаровують команди, які замість того, щоб отримувати задоволення від співпраці та реалізовувати приголомшливо круті проєкти, конфліктують, звинувачують одне одного, але ж  люди об’єднуються, щоб робити життя одне одного кращим.

Rogearson Coach Center перша та єдина компанія  в Україні, яка будує та розвиває команди по системі NASA. Сьогодні ми, 4D — команда, відстежуємо та реалізовуємо тренінги Team Development  по методу 4D-System NASA, які кардинально відрізняються від тренінгів інших компаній. Наші тренінгові програми дозволяють розвивати Лідерів та їх команди постійно та поступово. За допомогою нашої онлайн оцінки (яку розробив Чарлі Перелін та його команда коучів) ви можете регулярно відслідковувати свою ефективність як Лідер та ефективність своєї команди.

Этот метод довів свою эфективність через повернення інвестицій, вкладених компаніями у свій розвиток.

Компанії: NASA, BOEING, Ford, LLOYDSBANK, LOCKHEED MARTIN, General Electric вже успішно впроваджують 4D Systems на практиці. Впевнена, що  не буває поганих співробітників в хороших компаніях, бо коли Лідер змінює свій стиль взаємодії з командою, тоді змінюється Соціальний Контекст команди. Результатами таких змін є підвищення ефективності команди та успішно завершені проекти.
Моя спеціалізация: тренінги, розвитку команд, фасілітація, індивідуальний коучінг.

Освіта:сертифікований тренер, дипломований психолог, сертифікований психотерапевт, сертифікований лайф-коуч з розвитку Емоційного Інтелекту. Пройшла навчання по будуванню команд по 4D System у Чарлі Переліна, директора проєкту «Hubble», експерта по створенню успішних команд в NASA.

Успішно пройшла курс «Надихаюче Лідерство через Емоційний Інтелект» у Річарда Бояциза — професора психології, який написав книгу «Ефективний керівник» разом з Денієлом Гоулманом.

Застосовую в тренінгах методи Джима Стюарта ( гуру фасилітації, викладача британської бізнес-школи).

Дотримуюсь поглядів, рекомендацій та прийомів Джеффа Сазерланда — автора методу SCRUM: «Щаслива команда — ефективна команда»

Учасники наших тренінгів — це перш за все яскраві, неординарні, розумні особистості, керівники компаній, підприємці, Team Leaders, Progect Managers, а також їх Команди.
Успішно навчила понад 500 лідерів ефективному управлінню персоналом через Емоційний Інтелект, командній взаємодії та комунікації протягом 20 років.
Починала свою професійну діяльність, як менеджер по персоналу, психолог у фізико-математичній гімназії, співзасновник, модератор фокус-груп і мозкових штурмів, тренер з продажу.
Працювала корпоративним бізнес-тренером в міжнародних і українських компаніях 10 років.

Що відбувається з моїми клієнтами після навчання та коучингу?
1.Успішно створюють команди, керують їх ефективністю.
2. Лідери грамотно і усвідомлено взаємодіють з командою, розуміють особливості командної взаємодії, набувають навички, які значно полегшують життя їм та їхнім командам.
3. Отримують не тільки якісь тимчасові поліпшення, а інструменти, за допомогою яких, можуть самостійно впливати на свою особисту ефективність та продуктивність всієї команди, вимірюючи конкретні показники.
4. Успішно управляють декількома командами.
5. Визначаються з цілями, розуміють свої сильні і слабкі сторони, досягають своїх цілей.
6. Дивують себе та інших людей успішними результатами.
7. Будують високо результативні команди.
8. Технічні команди підвищують свій Емоційний Інтелект.
10. Сильніше проявляють свою індивідуальність, сяють яскравіше, оскільки страх оцінки оточенням йде, а рівень відповідальності підвищується.

Наші клієнти — це керівники компаній: Азовсталь, Шик і Блиск, 4Хайтек, Astound Commerce Careers, Полімер, Letyshops, Центр В, Ідея Банк та інші.
Такий підхід приносить моїм клієнтам величезну радість і матеріальні вигоди. Вони отримують підвищення на посаді і збільшують свій дохід.
Крім того, мої спостереження показали, що співробітники з високим рівнем емоційного Інтелекту отримують більше задоволення від роботи, відчувають менше стресу і відчувають себе щасливими у всіх сферах життя.

Приймайте рішення вже зараз, записуйтеся на командний коучінг та особистий коучінг, щоб вже сьогодні здивувати себе, колег і близьких вам людей своїми досягненнями!

фейсбук Наталія Котульська

Rogearson Coach Center

Тренинги

Корпоративные
6500* грн
-5%
72800* грн
-15%
64000* грн
-8%
5800* грн
-15%
72800* грн
-15%
98000* грн
-5%
64000* грн
-5%
1895* грн

Новости

05.08.2021 Принимаем заявки на проведение корпоративного тренинга "Лидер продаж. Формула перехода на новый уровень продаж"
05.08.2021 Приглашаем компании на корпоративный тренинг "Достижение максимальной эффективности команды"
13.03.2017 17-18 марта состоится тренинг "Управление профессиональной командой по системе NASA". Тренинг ведет тренер с опытом работы с руководителями успешных компаний Киева, Львова, Винницы
23.02.2017 17-18 марта, тренинг "Управление профессиональной командой по системе NASA"
17.11.2016 Бизнес-тренинг «Эффективный руководитель – основы менеджмента. Практикум для руководителей»
17.11.2016 Тренинг команды. 16-17 декабря состоится открытый тренинг для современных команд
16.11.2016 У Вас есть шанс с Нового года кардинально пересмотреть свой стиль управления сотрудниками! 2-3 декабря, в Виннице состоится тренинг "Эффективный руководитель - основы менеджмента"
14.11.2016 В "Роджерсан коуч центр", в Виннице, успешно состоялся тренинг для руководителей "Эффективный руководитель - основы менеджмента" 28-29 октября!

Статьи

Комментарии

Роман | 05.02.2020, 14:09
Класний тренінг
Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».