Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Сенчук Андрій

Сенчук Андрій
Телефон:
(093) 312-88-05 Показать
Эл. почта: Компания:

Подробная информация

Акторська майстерність, сценічна мова, риторика

Кваліфікація: Більш ніж десятилітній досвід викладання акторської майстерності, сценічної мови у театральних колективах. Постановка драматичних вистав у самодіяльних та професійних театрах. П'ятирічний досвід викладання риторики. 
Досвід роботи: 
Керівник театральної студії: викладання майстерності актора та сценічної мови, постановка вистав.
Викладач риторики в КМАН. Розробка програми навчання, викладання риторики в групах та індивідуально, підготовка до публічного захисту наукових робіт. 
режисер-постановник вистави “Назар Стодоля”(за драмою Т.Шевченка) в Івано-Франківському академічному музично-драматичному театрі ім.І.Франка .
керівник народного художнього колективу театру “Інкунабула” Київського Палацу дітей та юнацтва. Проведення занять із майстерності актора, сценічної мови та ораторської майстерності в групах, постановка вистав, написання п'єс та сценаріїв, проведення майстер-класів та відкритих занять, методична робота. Театр неодноразово ставав переможцем Міських конкурсів театральних колективів. 
режисер-постановник вистави “Лускунчик-2004”(за О.Ірванцем) у Київському академічному Молодому театрі.
режисер-постановник вистави “Добраніч, мамо”(за драмою М.Норман) у Рівненському академічному музично-драматичному театрі ім. У.Самчука.
викладач акторської та ораторської майстерності в підліткових клубах Києва. Проведення групових та індивідуальних занять. 
педагог- організатор та керівник театрального гуртка, методист міського будинку культури м.Прилуки Чернігівської обл. Постановка вистав, режисура концертних та інших масових заходів, педагогічна та методична діяльність.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».