Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Богуш-Данд Людмила

Богуш-Данд Людмила
Компания:

Подробная информация

ЛЮДМИЛА БОГУШ-ДАНД - засновник бізнес-студії «BogushTime» (Україна) і компанії «BogushTech» (США). Відомий бізнес-тренер, експерт в області керування часом і досягненні цілей. Більше 30% найбагатших людей України навчалися у неї самі і навчали своїх співробітників. З 1999 року у неї навчилися більше 50 000 чоловік, багато з яких досягли в житті високих результатів, саме застосовуючи отримані на тренінгах Людмили вміння на практиці.

Людмила Богуш-Данд - автор власної технології При-Цільного тайм-менеджменту (Goals Management Technology або GMT). Автор і власник патенту на органайзер-планувальник «BogushBook» - інструмент управління часом і змінами. Автор методики за технологією GMT для програмного додатка «Time Optimizer» для iPad, «Time Companion» і Календар-Планувальник для iPhone.

Автор міжнародного on-line проекту «Amplifier. Підсилювач життя ». Ідейний натхненник соціального проекту - вуличний фестиваль «Сімейна карта мрії», який вперше був проведений в червні 2011 року в Києві, а тепер проводиться щороку в багатьох містах України і поширюється по світу. Автор книг «Хроніки часу: як ефективно управляти часом на роботі і в сім'ї» (2012), «Як створити Давида? 88 порад. Робочий зошит тренера »(2013), «Як досягати цілей. Практичні поради»(2015)

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».