Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Гордій Остапович

Гордій Остапович
Компания:

Подробная информация

атлет, що представляє Україну на міжнародних змаганнях зі спортивного запам'ятовування

Єдиний представник України на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування у 2014 році, що проходив у КНР, у місті Хайкоув період 11.12-14.12 2014 року. Згідно результатів цього чемпіонату світу серед учасників в віковій категорії 18-60 років зайняв 60 місце. З європейських представників його позиція на цьому змаганні виявилась сьомою по результативності.

Єдиний представник України на Чемпіонаті світу з запам'ятовування у 2015 році, що проходив у КНР, у місті Ченду в період 16.12 - 18.12 2014 року. Згідно результатів за 2015 рік у віковій категорії 18-60 років зайняв 82 місце. З європейських представників його позиція виявилась дев'ятою по результативності.

У січні 2015 року потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63.18 секунди.

У вересні 2016 року брав участь у франшизі "SuperHuman", де для демонстрації можливостей тренованої пам'яті запам'ятав 50 людей з їхніми дактилоскопічними даними (обличчя+ім'я+прізвище+місто+відбиток вказівного пальця). Для перевірки дивлячись на відбитки пальців називав людину й місто, звідки вона походить.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
2 тренинга, 1 тренер
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».