Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Сабат Аліна Леонідівна

Сабат Аліна Леонідівна
Телефон:
(099) 747-49-24 Показать
Эл. почта: Сайт:
http://ndl-group.com.ua
Компания:

Подробная информация

Сертифікований аудитор систем управління якістю та  систем безпечності харчових продуктів, спеціаліст з сертификації, розробник систем управляння якістю (далі СУЯ) та систем безпечності харчових продуктів. 

2003 рік отримала ступінь Магiстр державного управлiння Академiї державного управлiння при Президентові України. Спецiальнiсть - економiчна полiтика. 

2003-2008 рік - працювала в Держспоживстандарті на посаді спеціаліста з стандартизації.

З  початку 2008 рік - працювала  в складi робочої групи по впровадженню СУЯ у центральному органi виконавчоi влади - Держспоживстандарті України. Одночасно приймала участь у двотижневому семинарі від тренерів ДП УкрНДНЦ по впровадженню стандартів  ISO на пiдприємствi. По закінченню роботи з впровадження СУЯ, Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики у 2008 році отримав мiжнародний сертификат ISO  9001. 

За участi європейського проекту "ЄС: шлях до подолання технічних бар'єрів" та Міністерства економіки та торгівлі України у 2014-2015 рр. проходила навчання у декілька етапів із залученням менторів з України та ЄС.

В 2007 р - очолювала робочу групу по впровадженню принципів та вимог стандартів серії ISO 9000 у роботі інспекцій  з ринкового нагляду. Робочою групою розроблялася документація, яка використовується, наразі, всіма інспекціями з ринкового нагляду як методичними інструкціями.

З 2008 -2018 р. - працювала в Мінекономрозвитку на посаді Головного спеціаліста.

За період  роботи в Держспоживстандарті та  Мінекономрозвитку приймала участь у розробці нормативних документів, законопроектів та постанов Уряду у сфері стандартизації, сертифікації та ринкового нагляду.

Травень 2018 - початок роботи в компанії Новації.Досягнення.Лідерство-групп на посаді Старшого спеціаліста з сертифікаціі.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
Проверочный код:
5 английских букв:
 или Отменить
Партнеры сайта
37 тренингов, 1 тренер, 9 новостей, 1 статья
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».