Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Сабат Аліна Леонідівна

Сабат Аліна Леонідівна
Телефон:
(099) 747-49-24 Показать
Эл. почта: Сайт:
http://ndl-group.com.ua
Компания:

Подробная информация

Сертифікований аудитор систем управління якістю та  систем безпечності харчових продуктів, спеціаліст з сертификації, розробник систем управляння якістю (далі СУЯ) та систем безпечності харчових продуктів. 

Освіта

Магiстр державного управлiння Академiї державного управлiння при Президентові України. 

Спеціалізація

Спеціаліст по розробці та впровадженню системи управління якістю, по оптимізації бізнес-процесів, внутрішньому контролю та аудиту системи управління якістю. Аудитор систем управління якості по міжнародним стандартам ISO 9001:2015, ISO 19011:2011, НАССР.

Лектор, тренер по проведенню підготовки та навчанню вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 19011:2011, НАССР.

 

 

Професійний досвід

  • Досвід роботи з впровадження системи управління якістю в Держспоживстандарті України з 2007року.
  • Досвід роботи в Мінекономрозвитку 2014-2015 рр з розробки документації по принципу ISO 9001 для територіальних інспекцій з ринкового нагляду як методичних інструкцій для планування діяльності, проведення перевірок та складання Акту перевірок.
  • П’ятирічний досвід роботи головним спеціалістом - інспектором державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил Держспоживстандарту України.
  • Десятирічний досвід роботи головним спеціалістом департаменту технічного регулювання (стандартизація, сертифікація, ринковий нагляд) Мінекономрозвитку України.
  • Досвід провідного аудитора з харчової безпеки та якості продуктів харчування та аудитора щодо дотримання вимог міжнародного стандарту ISO 9001 з 2006 року на державних та комерційних підприємствах України.

Досвід викладацької діяльності:

Досвід у проведенні різносторонніх курсів, семінарів та майстер-класів по навчанню, пов’язаному з системами управління якістю за вимогами стандартів ISO 9001, ISO 19011:2011, HACCP.

Додаткове навчання

  • За участі європейського проекту "ЄС: шлях до подолання технічних бар'єрів" та Міністерства економіки та торгівлі України у 2014-2015 рр. проходила навчання у декілька етапів із залученням менторів з України та ЄС.
  • Тренінг від компанії SGS «Розробка та впровадження системи HACCP на підприємствах харчової галузі».
  • Cемінар від тренерів ДП УкрНДНЦ по впровадженню стандартів ISO 9000 на пiдприємствi.

 

 

Подяки

 

У 2008 році отримала подяку вiд Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики за значений внесок у дiяльнiсть Держспоживстандарту України та впровадженні системи управління якістю ISO 9001.

 

Також у 2014 році отримала подяку від Міністра економічного розвитку  і торгівлі України за значений внесок у дiяльнiсть Мінекономрозвитку України.

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Отправить страницу другу
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».