Тренинговым компаниям: Добавить тренингВойти
TRN.ua

Седнева Маргарита Евгеньевна

Седнева Маргарита Евгеньевна
Телефон:
(066) 551-44-80 Показать
Эл. почта: Сайт:
http://4tenders.org.ua
Компания:

Подробная информация

Досвід роботи

 10.2009 — 05.2010 року

Помічник юриста Підприємства “Редукціон” ВПСГ - “Не байдужі”

Основні обов'язки: надання консалтингових та аутсорсингових послуг у сфері державних закупівель. Проведення переговорів з контрагентами; аналіз та складання господарських договорів; аналітична; роз’яснювально-консультаційна робота у сфері державних закупівель, забезпечення додержання законності в діяльності підприємства і захист його правових інтересів

10.2009 – 04.2013 року

Позаштатний кореспондент Інформаційного бюлетеня «Редукціон»

Основні обов'язки: низка публікацій в Інформаційному бюлетеню «Редукціон», присвячених проблемним питанням, що виникають у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Розробка методичних матеріалів у сфері державних закупівель.

05.2010 – 04.2013 року

Юрист Підприємства об’єднання громадян «Науково-дослідний проектний інститут» Громадської організації «Фонд підтримки інвалідів»

Основні обов’язки: надання консалтингових та аутсорсингових послуг у сфері державних закупівель. Проведення переговорів з контрагентами; аналіз та складання господарських договорів; аналітична; роз’яснювально-консультаційна робота у сфері державних закупівель, забезпечення додержання законності в діяльності підприємства і захист його правових інтересів.

05.2011 – по теперішній час

Член Національної спілки журналістів України           

Основні обов’язки: брати участь у всіх заходах, що проводяться НСЖУ.

10.2011 – 04.2013 року

Заступник Голови постійно діючого Третейського суду Основні обов’язки: за письмовим дорученням голови представляти Третейський суд у його відносинах з іншими організаціями, підприємствами і установами, державними органами, загальними судами, господарськими судами та іншими особами. При організації діяльності Третейського суду виконання функції, передбачених Регламентом та Положенням про Третейський суд. Розгляд будь-яких справ, що виникають із цивільних та господарських правовідносин, крім деяких випадків.

09.11.2012 – 04.2013 року

Головний редактор Інформаційного бюлетеня «Редукціон»

Основні обов’язки: Керування організаційною і творчою роботою зі створення журналу. Забезпечення відповідно до профілю видання відповідно до його професійного рівня. Стеження за громадсько-політичними подіями, вивчення сучасних досягнень в галузі права та політики для своєчасного їх відображення в матеріалах, що публікуються. Організація і розроблення бізнес-плану видання, забезпечення його виконання. Відповідальність за дотримання усталеної редакційної політики видання. На основі пропозицій завідувачів відділів проектування номеру періодичного видання і відповідальністьза його виконання. Контроль та затвердження художнього і графічного оформлення, ціни, тиражу видання. Очолення роботи з підготовлення видання, відповідальність за його якісний і своєчасний випуск. Перегляд матеріалів, що пропонуються до публікації, особисто перечитування найважливіших статтей, оцінювання їх змісту. Затвердження матеріалів до складання, друкування, випуску у світ. Визначення форми зв'язків з читачами, забезпечення опрацювання читацької кореспонденції. Залучення до участі в роботі позаштатних працівників. Аналізує критичні зауваження, розглядає пропозиції щодо змісту статей. Вивчення читацького попиту, організація проведення конференцій, семінарів, виставок. Стеження за критичними зауваженнями на видання в засобах масової інформації. Налагодження зв'язків з творчими спілками, громадськими організаціями, культурно-освітніми закладами. Сприяння найповнішому розкриттю творчих здібностей працівників, створює атмосферу вільного обміну думками у редакційному колективі.

05.2013 року – 11.2013 року

Помічник адвоката Адвокатського об’єднання «Палата адвокатів України»

Основні обов'язки: спеціалізація у сфері господарського, цивільного, адміністративного, земельного, податкового, корпоративного права. Проведення переговорів з контрагентами; аналіз та складання господарських договорів; аналітична; роз’яснювально-консультаційна робота у сфері державних закупівель, забезпечення додержання законності в діяльності підприємства і захист його правових інтересів, представництво у судах, інших органах державної влади та місцевого самоврядування, договірна діяльність тощо.

з 11.2013 року -  експерть з публічних закупівель, юрист, лектор!

Добавить комментарий
Ваше имя, компания:
Комментарий:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта:
 или Отменить
Партнеры сайта
83 тренинга, 11 тренеров, 2 статьи
TRN.ua
Главная страница
Обратная связь
Помощь
Тренинговым компаниям
Тренинги и семинары
Тренинговые компании
Тренеры
Новости
Статьи
Услуги сайта
Статистика сайта
О проекте
Контакты
Условия использования
© TRN.ua — тренинги в Украине.
Сделано в компании «Реактор».